تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

شرکت darpa تعمیرات ربات مخصوص خود به نام اطلس را پیش از تابستان از سر گرفت تا برای جشنواره ای که در این فصل برگزار می شود ربات جدیدی را به روز کند، آژانس دفاع و جوی پیشرفته پژوهشی طرح های (DARPA)، شاخه ای از وزارت دفاع ایالات متحده است و در حال توسعه فن آوری های جدید برای ارتش است.
این آژانس به تازگی خود را در حال آماده سازی برای چالش دور نهایی رباتیک (DARPA) (DRC) برای به روز رسانی ربات اطلس معرفی کرده است. طراحی و توسعه رقابت در سال 2012 آغاز شد و آخرین دور قرار است به اتفاق 05-6 ژوئن در کالیفرنیا برگزار گردد.در این نمایشگاه که در آن تازه های رباتیک عرضه می شود حدود 20 تیم حضور خواهند داشت، همچنین در این رقابت ها این 20 تیم با چالش طراحی و آزمایش یک ربات که می تواند زندگی انسان را پس از یک فاجعه طبیعی مانند زلزله یا سونامی نجات دهد مواجه هستند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین