تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تاکنون سیستم عامل ویندوز یکی از بهرین‌ها برای استفاده کاربران عمومی و خانگی بوده است اما این سیستم عامل قدرتمند که توسط مایکروسافت قدرتش تامین می‌شود چندی پیش دچار نزول در محبوبیت شد که دلیل اصلی آن انتشار ویندوز 8 و 8.1 بود که چندان مورد توجه کاربران قرار نگرفت. اما حال گویا مایکروسافت تصمیم دارد به زمان‌های اوج خود بازگردد که شروع آن را نیز در کنفرانس چند هفته پیش مایکروسافت مشاهده کردیم. این کمپانی با معرفی نسخه جدید سیستم عامل خود با نام ویندوز 10 شروعی دوباره و قدرتمند را رقم زد که برای آن ویژگی‌های خاصی را نیز در نظر گرفته است.

تمام ما می‌دانستیم که ویندوز یکی از پرمصرف‌ترین سیستم عامل‌ها در میان کاربران است اما حال آمار و ارقامی منتشر شده که این نظر را به خوبی تایید می‌کند. بر اساس گزارش‌های منتشر شده در حال حاضر 91.56 درصد از کامپیوتر‌های موجود در سراسر جهان از سیستم عامل ویندوز استفاده می‌کنند که این نشان از قدرت و محبوبیت سیستم عامل مایکروسافت دارد.
بر اساس اطلاعاتی که از طریق اپلیکیشن‌های اینترنت به دست آمده است در ماه ژانویه 2015 حدود 91.56 درصد از کامپیوتر‌های موجود از سیستم عامل ویندوز استفاده می‌کنند و سیستم عامل اپل با نام Mac OS X نیز 7.11 درصد از این بازار را در اختیار دارد و در این میان لینوکس تنها توانسته 1.34 درصد از کامپیوتر‌های موجود را از آن خود کند.
کاربران ویندوز نسبت به دسامبر سال 2014 افزایش یافته‌اند زیراکه در آن زمان 91.45 درصد از کاربران از این سیستم عامل استفاده می‌کردند. اما با تمهیداتی که مایکروسافت اندیشه است انتظار می‌رود به‌زودی شاهد کاربران بیشتری در این سیستم عامل باشیم. زیراکه مایکروسافت در این چند هفته اخیر واقعا خوش درخشیده است.
ویندوز 10 ویژگی‌های زیادی را برای کاربران به ارمغان می‌آورد که از این میان می‌توان به دستیارصوتی کورتانا و مرورگر جدید اسپارتان اشاره کرد. نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا میزان کاربران مایکروسافت روند نزولی خواهند داشت یا صعودی؟


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین