تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

طبق آخرین آمار و ارقام بدست آمده از NetMarketShare، سهم بازار جهانی ویندوز ۷ اخیرا رشد داشته و با ۵۵.۹۲ درصد سهم در صدر سیستم‌عامل‌ها قرار دارد.

ویندوز ۸ و ویندوز ۸.۱ روی هم رفته توانسته‌اند ۱۳.۸۳ درصد سهم داشته باشند که در ماه پیش این مقدار ۱۳.۵۲ درصد گزارش شده بود. ویندوز XP نیز در مدت اخیر رشد کمی داشته و سهم خود را از ۱۸.۲۶ به ۱۸.۹۳ درصد افزایش داده است.

با توجه به اینکه دیگر دستگاهی با ویندوز پیش‌فرض ۷ و XP به فروش نمی‌رسد، رشد این دو سیستم عامل قدیمی کمی صحت و دقت این اطلاعات را به شک می‌اندازد. اما اینطور که مشخص است بسیاری از افراد هنوز ترجیح می‌دهند از ویندوز‌های قدیمی ۷ و XP روی سیستم خود بیشتر استفاده کنند. به طوری که سهم بازار جهانی ویندوز ۷ اخیرا رشد داشته و با ۵۵.۹۲ درصد سهم در صدر سیستم‌عامل‌ها قرار دارد. سهم این سیستم‌عامل دسامبر سال پیش به ۵۶.۲۶ درصد نیز افزایش پیدا کرده است.
ویندوز ۱۰ در این لیست تنها ۰.۰۵ درصد از سهم سیستم عامل‌ها را در اختیار دارد. با اینکه بیشتر ویندوز‌ها در این مدت اخیر رشدی را تجربه کرده‌اند اما سهم سیستم عامل مک OS X از ۷.۲۷ به ۷.۱۱ درصد کاهش یافته است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین