تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پس از حرف و حدیث‌های فراوان در مورد استفاده ار یاقوت کریستال در نسل جدید آیفون‌های اپل، GT Advanced نتوانست میزان مورد نیاز اپل از این محصول را تامین کند، از این‌رو اپل در ازای سرمایه‌گذاری انجام شده، کارخانه‌ی تولید کریستال یاقوت در آریزونا را مال خود کرده و قصد دارد آن را به دیتا سنتر تبدیل کند.

پس از سرمایه‌گذاری ۴۴۰ میلیون دلاری اپل در GT Advanced برای تولید کریستال یاقوت در آریزونا و موفق نشدن این کمپانی در تولید میزان مورد نیاز اپل، آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس بدون استفاده از این ماده روانه‌ی بازار شد.
اپل به جای استفاده از کریستال یاقوت در آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس، از شیشه‌ی تقویت شده در محصول خود استفاده کرد. اپل برای تولید کریستال یاقوت توسط GT Advanced مبلغ ۴۴۰ میلیون دلار را بصورت پیش پرداخت در اختیار این کمپانی قرار داده بود. پس از آنکه استفاده از کریستال یاقوت در آیفون منتفی شد، اپل ۱۳۹ میلیون دلار از توافق صورت گرفته را در اختیار این کمپانی قرار نداد و از این‌رو GT Advanced اعلام ورشکستی کرد.
GT Advanced برای بازگرداندن پول اپل و سایر سرمایه‌گذاران، اقدام به فروش تجهیزات خود کرد و از این‌رو اپل نیز کارخانه‌ی تولید یاقوت کریستال در آریزونا را از آن خود کرد. کوپرتینویی‌ها اعلام کرده‌‌اند که با سرمایه‌گذاری ۲ میلیارد دلاری، این کارخانه را تبدیل به دیتاسنتر می‌کند. براساس اطلاعات منتشر شده این دیتاسنتر به‌عنوان مرکز فرمان شبکه‌ی جهانی اپل مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
اپل در این دیتاسنتر ۱۵۰ نفر را بصورت مستقیم استخدام خواهد کرد و ۳۰۰ تا ۵۰۰ نفر نیز بصورت غیرمستقیم صاحب شغل خواهند شد. انرژی مورد نیاز این مرکز با استفاده از انرژی‌های تجدید پذیر چون انرژی خورشیدی تامین خواهد شد. براساس اطلاعات ارائه شده GT Advanced‌می‌تواند کارخانه را تا دسامبر ۲۰۱۵ مورد استفاده قرار دهد و از آن پس اپل آن را تبدیل به دیتاسنتر خواهد کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین