تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گزارش‌ها حاکی از آن است که ردموندی‌ها از این پس تبلت نوکیا لومیا 2520 را تولید نخواهند کرد. این تبلت آخرین دستگاهی بود که از ویندوز آر‌تی مبتنی بر معماری آرم به عنوان سیستم‌عامل خود استفاده می‌کرد.

نوکیا نوامبر سال ۲۰۱۳ تبلت لومیا 2520  ۱۰.۱ اینچی را وارد بازار کرد که این تاریخ درست چند ماه قبل از خریداری بخش تولید دستگاه‌ها و سرویس‌های این شرکت توسط مایکروسافت بود. حالا گزارشی مبنی بر توقف تولید تبلت لومیا 2520 منتشر شده، اما هنوز این خبر از سوی سخنگوی رسمی شرکت مایکروسافت تایید یا تکذیب نشده و یک وب‌سایت هلندی به نام PCMWeb.nl این خبر را به نقل از یک مقام مایکروسافت اعلام کرده است.
این تبلت، آخرین محصولی بود که از سیستم عامل ویندوز آرتی استفاده می‌کرد و توقف تولید آن، به منزله‌ی پایان عمر این نسخه از ویندوز هم خواهد بود. قبل از این، مایکروسافت تولید تبلت سرفیس ۲ را که آن هم از ویندوز آرتی استفاده می‌کرد، در سال گذشته متوقف کرد. ردموندی‌ها همچنان از این تبلت‌ها پشتیبانی نرم‌افزاری می‌کنند و حتی قرار است با انتشار ویندوز ۱۰، این تبلت‌ها به سیستم‌عامل جدید ارتقا پیدا کنند اما هیچ‌کدام از آنها به نسخه‌ی کامل مجهز نخواهند شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین