تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

هنوز نمی‌دانیم که آیا خودروهای بدون نیاز به راننده، آینده‌ی این صنعت را شکل خواهند داد یا همچون بسیاری پروژه‌های بلندپروازانه‌ی دیگر به اهداف اساسی خود نخواهند رسید. اگرچه این فناوری می‌تواند امنیت رانندگی را افزایش داده و آمار تصادفات را کاهش دهد، اما یک ایراد اساسی نیز به آن‌ها وارد است: این خودروها بسیار کسل کننده هستند!

 اخیرا یکی از کارشناسان وب‌سایت TheWeek شانس سوار شدن بر یکی از خودروهای بدون راننده آئودی را بدست آورده و اولین مساله‌ای که به گفته‌ی خود او، به ذهنش خطور کرده این است که برای عملکرد صحیح و حرکت این خودروها، مطلقا نیاز به انجام هیچ کاری از سوی سرنشین نخواهد بود.
وی در ادامه از تجربه‌ی خود چنین می‌گوید که تنها لحظه‌ی این رانندگی که اندکی برایش جالب بود، دست تکان دادن برای سرنشین خودرویی بوده که از کنار آن‌ها در حال گذر بوده است. مسلما از دیدگاه بسیاری از ما، این مساله به هیچ‌عنوان سرگرم‌کننده و جالب به نظر نمی‌رسد.
طی مدتی که سوار بر خودرو بودم، هیچ نیازی به اعمال کنترل بر روی وسیله نبود؛ مگر انکه تصمیم به خارج شدن از محوطه می‌گرفتم. برای اینکه احساس ناشی از عملکرد سیستم را به شکل بهتری متوجه شوم، یک بار سیستم راننده خودکار را خاموش و روشن کردم اما فقط یک بار احساس کردم که لازم است فرمان خودرو را در اختیار بگیرم. آن یک بار هم زمانی بود که خدمه‌ی فیلم‌برداری آئودی در یک خودروی دیگر در حال عبور از کنار من بودند.
اینکه این مساله در برخورد عموم مردم با خودروهای بدون راننده یک معضل به حساب خواهد آمد یا خیر هنوز مشخص نیست؛ اما تصور می‌کنیم اگر حین استفاده از این خودروها، کتاب یا مجله‌ای برای ورق زدن همراه داشته باشید چندان بی‌حوصله نخواهید شد. نظر شما در این خصوص چیست؟


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین