تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اندروید 5 آبنبات چوبی یکی از بهترین نسخه‌های این سیستم‌عامل است که پیش‌تر بصورت مفصل به بررسی آن پرداختیم. با این وجود، نسخه آبنبات چوبی به ندرت روی دستگاه‌های مبتنی بر اندروید یافت می‌شود.

اندروید 5 موفق شد نظر عده‌ی بسیاری از کاربران را نسبت به این سیستم‌عامل منعطف‌تر کرده و رقابت را در پلتفرم‌های موبایل به مرحله‌ی جدیدی ارتقا دهد. اما مشکل همیشگی اندروید، بار دیگر دامان این سیستم‌عامل را گرفته است. گوگل به تازگی نمودار رسمی استفاده از نسخه‌های مختلف اندروید را بروزرسانی کرده که نمایانگر سهم بازار هر یک از نسخه‌های این سیستم‌عامل است.
اندروید 5 آبنبات چوبی، با گذشت 3 ماه از معرفی و ارائه به سازندگان، تنها 1.6 درصد از دستگاه‌ها را در اختیار گرفته است. تنها نسخه از سیستم‌عامل اندروید که سهم کمتری نسبت به آبنبات چوبی دارد، اندروید 2.2 فرویو است که قدیمی‌ترین نسخه‌ای به شمار می‌رود که گوگل همچنان آمار آن را دنبال می‌کند. تعداد عظیم دستگاه‌هایی که هم‌اکنون از اندروید 4.1/4.2/4.3 یا به عبارتی آبنبات ژله‌ای برخوردار هستند با 44.5 درصد و اندروید 4.4 کیت‌کت با 39.7 درصد بیشترین سهم را به خود اختصاص داده‌اند.
اگر به نیمه‌ی پر لیوان نگاه کنیم، باید به این مساله توجه کرد که مجموعه‌ای از بروزرسانی‌ها و قابلیت‌هایی که مستقیما با کاربر در ارتباط بودند (نظیر جیمیل، گوگل مپ، گوگل ولت و...) که پیش‌تر تنها همراه با نسخه‌ی جدید اندروید ارائه می‌شدند، اکنون بصورت مستقل بر بستر گوگل پلی قرار گرفته و دستگاه اغلب کاربران بروزرسانی‌های جزئی را دریافت کرده است. این راهکار به کاربران امکان استفاده از ویژگی‌های جدید را بدون نیاز به ارتقای کل سیستم‌عامل و نیز هرگونه اقدام از سوی سازندگان می‌دهد.
در این حالت مسلما خبری از تغییرات اعمال شده در سطح سیستم‌عامل، ظاهر جدید آبنبات چوبی، بهبودهای عملکردی/امنیتی، بهبود مصرف باتری و مواردی از این دست نخواهد بود اما اغلب اپلیکیشن‌ها به گونه‌ای یکسان عمل خواهند کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین