تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

موتورلا پس از آنکه گوگل آن را در ازای ۲.۹۱ میلیارد دلار به لنوو فروخت، شروع خوبی را زیر پرچم لنوو داشته است. لنوو اعلام کرده موتورولا طی ۱۲ تا ۱۸ ماه آینده به سود دهی خواهد رسید.

براساس گزارشی که توسط لنوو منتشر شده، موتورولا سال گذشته‌ی میلادی در حدود ۱۰ میلیون دستگاه گوشی‌هوشمند روانه‌ی بازار کرده است. مالک چینی موتورولا رسیدن به سوددهی توسط این کمپانی را در ۱۲ ماه تا ۱۸ ماه آتی پیش‌بینی کرده است.
در صورتی که آمار مربوط به فروش گوشی‌های‌هوشمند موتورولا را نیز روی آمار لنوو محاسبه کنیم، لنوو تبدیل به سومین کمپانی تولیدکننده‌ی گوشی‌های‌هوشمند در جهان می‌شود. براساس آمار منتشر شده، میزان تولید گوشی‌های‌هوشمند توسط موتورولا در سال ۲۰۱۴ میلادی ۱۱۸ درصد رشد کرده است. تجارت گوشی‌های‌هوشمند موتورولا در سال گذشته‌ی میلادی درآمدی ۱.۹ میلیارد دلاری را عاید لنوو کرده است. لنوو معتقد است موتورولا در طول ۴ تا ۶ فصل مالی به سوددهی خواهد رسید
پیش‌بینی‌ها بسیار متفاوت از شرایطی شد که پس از خرید موتورولا توسط گوگل این کمپانی وارد آن شد. موتورولا دستخوش تغییرات فراوانی شد که این تغییرات منجر به اخراج هزاران کارمند، بسته شدن وب‌سایت کمپانی و همچنین خروج از شماری بازار‌ها در اقصی نقاط جهان گشت.
لنوو هم‌اکنون در حال بازسازی موتورولا است. چینی‌ها در تلاش بودند تا در ابتدای سال جاری میلادی موتورولا را وارد بازار کشور خویش نمایند. در کنار تولید محصولات رده بالا، موتورولا برای تولید یک محصول میان‌رده و پایین‌رده با قیمت بسیار کم برنامه‌ریزی کرده است.
بخشی از اطلاعات مربوط به موتورولا و وضعیت آن، با انتشار گزارش مالی مربوط به لنوو مشخص شد. براساس گزارش مالی لنوو، کمپانی چینی در سه‌ماهه‌ی منتهی به سال ۲۰۱۵ میلادی درآمدی ۱۴.۱ میلیارد دلاری را به جیب زده که در مقایسه با سال گذشته‌ی میلادی نشان از افزایشی ۳۱ درصدی دارد. حاشیه‌ی سود کمپانی نیز در مقایسه با سال گذشته‌ی میلادی با افزایشی ۵۴ درصدی به ۲.۱ میلیارد دلار رسیده است، اگرچه کسب و کار پی‌سی‌ها همچنان با ۶۵ درصد از درآمد کل، مقام اول در کسب درآمد لنوو را به خود اختصاص داده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین