تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اسکرین‌شات‌هایی تازه از کاربران Reddit نشان می‌دهند که پیام‌رسان واتس اپ بالاخره امکان مکالمه را به این اپلیکیشن اضافه کرده است. به گفته یکی از اعضای Reddit واتس اپ برای معرفی این ویژگی قصد دارد از سیستم دعوتنامه به وسیله کاربران استفاده کند. در ادامه بیشتر در این مورد صحبت خواهیم کرد.

سیستم دعوتنامه توسط کاربران که پیام رسان واتس اپ برای آشنایی کاربران با این ویژگی استفاده خواهد کرد به این صورت است که یک کاربر با استفاده از ویژگی جدید، تماسی را با یک کاربر دیگر برقرار می‌کند، پس از برقراری این تماس، کاربر دوم نیز از این پس قادر به استفاده از امکان تماس صوتی واتس اپ خواهد شد. علاوه بر اضافه شدن امکان مکالمه به واتس‌اپ، این پیام رسان با طراحی متریال نیز تزئین خواهد شد.

بروزرسانی جدید برای واتس اپ هنوز در گوگل پلی منتشر نشده اما هم‌اکنون می‌توانید نسخه فاش شده این نسخه همراه با امکان مکالمه را دریافت کنید. این نسخه دارای ۱۸.۵۲ مگابایت حجم است که بر روی اندروید ۲.۱ به بالا اجرا می‌شود. با این حال برای داشتن ویژگی برقرای تماس به اندروید ۴.۴ یا بالاتر نیاز خواهید داشت.
یکی دیگر از اعضای Reddit با نام کاربری Tropiux طریقه استفاده از امکان تماس صوتی این پیام رسان بدون دریافت دعوتنامه به این صورت آموزش داده: «به ترمینال بروید و با دسترسی روت این فرمان را اجرا کنید: am start -n com.whatsapp/com.whatsapp.HomeActivity.» البته با این روش هر بار که قصد برقراری تماس داشته باشید، مجبور به وارد کردن این دستور در ترمینال هستید.

زمانی که این ویژگی را فعال کردید، با تماس با شخص دیگری -به شرطی که طرف مقابل آخرین نسخه این برنامه را نصب داشته باشد- ویژگی برقراری تماس اپلیکیشن وی را به صورت دائم فعال خواهید کرد. به زودی اپلیکیشن واتس‌اپ با امکان برقراری تماس در گوگل پلی قرار خواهد گرفت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین