تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گوگل طراحی متریال را پس از معرفی در اندروید ۵ به سایر سرویس‌های بزرگ و اپلیکیشن‌های خود آورده است. اما در این میان هسته اصلی یعنی همان سایت جستجوی این شرکت هنوز دچار تغییر و تحولی در ظاهر نشده است. اما به نظر می‌رسد گوگل قصد دارد در آینده‌ای نزدیک دست به تغییر طراحی بخش جستجو بزند. در ادامه بیشتر در این باره صحبت خواهیم کرد.

امروز اسکرین شات‌هایی از سایت droidapp.nl متعلق به کشور هلند منتشر شده که در آن طراحی صفحه شروع جستجوی گوگل با طراحی متریال همراه شده است. گفته می‌شود گوگل از اکتبر سال قبل میلادی روی تغییر ظاهر صفحه جستجوی خود در نسخه موبایل کار می‌کند و هنوز هم در حال تلاش برای دست یافتن به بهترین نتیجه است.

در تصاویر فاش شده مشخص است که طراحی متریال تاکنون به چه بخش‌هایی از جستجوی موبایل گوگل رسوخ پیدا کرده است. برای مثال بنر‌های نشانگر نام مکان‌ها در بخش نمایش نقشه گوگل با طراحی متریال دیده می‌شود. همچنین دکمه دایره‌ای که در پایین صفحه قرار گرفته و به معنی کسب اطلاعات بیشتر است نیز با طراحی تخت دیده می‌شود.

همانطور که در تصویر بالا نیز مشخص است در بخش‌هایی که گوگل قصد ارائه اطلاعاتی خاص دارد یا اینکه می‌خواهد دکمه‌ای را بر جسته سازی بیشتر در دسترس کاربر قرار دهد، این طراحی به کار رفته است. هنوز هیچ اطلاعاتی از زمان کامل شدن این پروژه گوگل و تزیین شدن صفحه جستجوی گوگل با طراحی متریال وجود ندارد اما در مدت اخیر غول جستجوی اینترنت نهایت تلاش خود را می‌کند تا بین تمام سرویس‌های خود زبان طراحی زیبا و جدید خود را اعمال کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین