تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

یک نکته‌ی کوچک اما اساسی که بسیاری افراد در مراسم مایکروسافت متوجه آن نشدند، این است که ویندوز 10 اگرچه در سال اول برای کاربران عادی رایگان خواهد بود، اما این مساله شامل حال سازمان‌ها و شرکت‌های تجاری نخواهد شد.

هفته‌ی پیش مایکروسافت در اقدامی مشتری پسندانه، اعلام کرد که بروزرسانی به نسخه‌ی 10 سیستم‌عامل ویندوز برای تمام کاربران ویندوز 7 به بالا رایگان خواهد بود؛ اما در همان زمان مشخص نکرد که آیا استثنایی نیز برای این مساله قائل خواهد شد یا خیر. حال مدیر عمومی بخش امنیت مایکروسافت، به روشنی بیان کرده که ویندوز 10 برای کاربران تجاری و سازمانی رایگان نخواهد بود.
مقاله مرتبط:
به روزرسانی رایگان کاربران ویندوزهای 7 و 8.1 به ویندوز 10 و پشتیبانی مادام العمر مشتریان جدید
ویندوز 7 نسخه‌ی انترپرایز (سازمانی) و نیز ویندوز 8/8.1 نسخه‌ی انترپرایز شامل طرح ارتقاء رایگان به ویندوز 10 که هفته‌ی پیش معرفی کردیم نخواهند بود. با این حال این دسته از مشتریان قادر هستند خارج از این طرح، سیستم‌عامل ویندوز خود را به نسخه‌ی 10 نسخه‌ی انترپرایز بروزرسانی کنند؛ همچنین این دسته کاربران قادر خواهند بود از مزایای انعطاف کامل در بکارگیری ویندوز 10 با استفاده از زیرساخت مدیریتی فعلی خود بهره ببرند.
مساله‌ی انعطاف کامل در بکارگیری از نکات مهم برای سازمان‌ها به شمار می‌رود. کاربران عادی ویندوز 10 در صورتی که راه‌حل ارتقای رایگان به این نسخه را انتخاب کرده باشند، از سوی مایکروسافت مجبور به بروز نگاه داشتن دستگاه خود خواهند بود؛ موضوعی که بطور قطع سازمان‌ها در مقابل آن ایستادگی خواهند کرد. دلیل این موضوع، پیچیدگی‌های موجود در فرآیند ارسال بروزرسانی به تمامی دستگاه‌های سازمان است که می‌تواند در صورت اجرا نشدن دقیق، در شبکه‌های پیچیده‌ی سازمان ایجاد مشکل کند.
گفته می‌شود ویندوز 10 در پاییز سال جاری میلادی عرضه خواهد شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین