تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

شکی نیست که طی این سال‌ها استفاده از هواپیماهای بی‌سرنشین کوچک برای ضبط ویدئوهای هوایی و عکاسی بسیار فراگیر و محبوب شده است. اما با این حال هنوز کارها طبق روال نیست و به عبارت دیگر همه چیز کامل نمی‌باشد. این پهپادها به ازای هر شارژ باتری خود نمی‌توانند بیشتر از 25 دقیقه پرواز کنند و نیاز به رویه‌های از پیش تعریف شده مانند کالیبره کردن قطب‌نما دارند، این وسایل بسیار پرسروصدا بوده و گاهی می‌توانند از آسمان سقوط کرده و موجب آسیب مردم شوند. اما ادعا شده که Skyshot Helikite هیچ کدام از مشکلات ذکر شده را دارا نمی‌باشد. این وسیله درواقع یک دستگاه ترکیبی کایت/بالون حامل دوربین GoPro است.

برخلاف یک کایت، Action Cam Skyshot نیاز به جریان باد ندارد و کیسه‌ی هلیوم آن موجب بالا رفتنش خواهد شد. همچنین مقطع آئرودینامیکی آن هم موجب برای دینامیکی آن می‌شود. با چنین ویژگی‌ Skyshot می‌تواند ثابت‌تر از یک بالون در هوا بماند. همچنین با چنین ویژگی می‌تواند با سرعت باد حداقل 48 کیلومتر/ساعت، به سمت بالا رود. این وسیله ترکیبی می‌تواند تا ماکزیمم ارتفاع 183 متر اوج بگیرد.

Action Cam Skyshot در سه اندازه ارائه می‌شود: 1، 1.6 و 2 متر مکعب. بر اساس اندازه‌ی انتخاب شده، کاربران می‌توانند تا سه ، چهار یا شش دوربین GoPro Heros را به Helikite خود اضافه کنند. برای آن دسته از کاربرانی که سادگی را ترجیح می‌دهند، کمپانی سازنده توصیه کرده که دوربین‌ها را برای ضبط ویدئو یا گرفتن تصویر در حالت فاصله‌ی زمانی پیش از برخاستن از زمین، تنظیم کنند، سپس تنها کافیست Skyshot را بر روی سوژه‌ی مورد نظر به پرواز درآورند. با این حال، کاربران قادر به چرخش و کنترل از راه دور دوربین‌ها نیز هستند.

بر اساس اعلام Allsopp، یک Skyshot کامل 1 یا 1.6 مترمکعبی قابل حمل‌ونقل با یک خودرو است و هر سه مدل در کمتر از چند دقیقه قابل راه‌اندازی می‌باشند. محدوده‌ی قیمت این محصولات میان 480 تا 890 پوند متغیر است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین