تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پس از انتشار اولین نمونه از تصاویر Galaxy S6، در حال حاضر تصاویری با نمای پرزرق و برق تر فاش شده که مدعی شده اند که این دستگاه لوکس به پرچمدار آینده سامسونگ تعلق دارد. این تصویر آنچنان هم از پرچمدار آینده سامسونگ بی راه نمی باشد، چرا که رنگ و لعابی از سری دستگاههای A این شرکت را می توان در آن یافت.
Rober Yi، یکی از مدیر عاملان سامسونگ با خبرنگاری صحبت کرده و پس از پایان این گفتگو، شاهد لو رفتن این تصاویر بودیم. این تصویر با عنوان “innovative premium handset” شرح داده شده که در ادامه بیان کرده سامسونگ کره ای برای ساخت یک محصول قدرتمند از صفر طراحی را شروع کرده است.

بعلاوه این آقای مدیرعامل از عبارت “special function” برای گلکسی S6 استفاده کرده است، بنظر می آید که پرچمدار آینده گلکسی سامسونگ تصمیم دارد قدرت نرم افزاری جدیدی را به رخ همگان بکشاند.
طبق برداشت های انجام شده از گفته های آقای Rober، سامسونگ تصمیم گرفته تا از طراحی فلزی، قاب نازک و بعلاوه زیبایی را در طراحی S6 بکار ببرد، در حقیقت وی به طور غیرمستقیم اشاره داشته که از مواد با کیفیتی در ساخت این گوشی استفاده خواهند کرد. نمایشگر AMOLED این شرکت نسبت به سال قبل باز هم پیشرفت خواهد داشت. حتی احتمال ساخت نسخه دومی از این اسمارت فون با دو لبه خمیده هم وجود دارد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین