تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

زمانی که گوگل کد‌های اندروید آبنبات چوبی را در اختیار تولیدکنندگان قرار داد، اچ‌تی‌سی اعلام کرد که دستگاه‌های شاخص خود را حداکثر تا ۹۰ روز دیگر به این نسخه بروزرسانی می‌کند. اما امروز این کمپانی اعلام کرده که نمی‌تواند به وعده خود عمل کند.

در واقع اچ‌تی‌سی اولین کمپانی بود که زمانی مشخص برای عرضه نسخه‌ جدید اندروید مشخص کرد. در آن زمان این کمپانی تایوانی اعلام کرد: «ما کد‌های اندروید آبنبات چوبی را در اختیار داریم، وان M8 و وان M7 را تا ۹۰ روز دیگر بروزرسانی خواهیم کرد.» اچ‌تی‌سی این موضوع را سوم نوامبر  مطرح کرد و حالا در آستانه ماه فوریه ۲۰۱۵، بسیاری از طرفداران این کمپانی منتظرند تا بسته بروزرسانی به اندروید جدید را دریافت کنند. حال اچ‌تی‌سی می‌گوید این مهلت تعیین شده قابل برآورده شدن نیست و نمی‌توانیم هیچ زمان دیگری برای ارائه بروزرسانی اندروید آبنبات چوبی در آینده مشخص کنیم.
Mo Versi، مدیر بخش محصولات اچ‌تی‌سی در این باره می‌گوید: «اگر روند {انتشار اندروید جدید} را دنبال کرده باشید، می‌دانید که گوگل چندین مشکل در فرآیند انتشار مشخص و اعلام کرد. ما سخت تلاش کردیم تا هر چه سریع‌تر برخی از این مشکلات را با همکاری گوگل از بین ببریم، اما با وجود تلاش بسیاری که داشتیم، نمی‌توانیم هدف ۹۰ روزه خود را برای برخی از اپراتور‌ها و کشور‌های عرضه کننده وان M8 و وان M7 برآورده کنیم.»
Versi گفته که هنوز در تلاش برای رسیدن به هدف ۹۰ روزه هستیم اما نمی‌توانیم مشخص کنیم چه زمانی همه مشکلات را حل خواهیم کرد. تاکنون اچ‌تی‌سی نسخه گوگل پلی، آنلاک و مخصوص توسعه دهندگان وان M8 را بروزرسانی کرده است. دو روز پیش بروزرسانی اندروید آبنبات چوبی برای دارندگان وان M8 در ایران دریافت شد. اما هنوز مشخص نیست که صاحبان پرچم دار نسل قبل اچ‌تی‌سی چه زمانی این بروزرسانی را دریافت می‌کنند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین