تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

Spigenکه از سازندگان مطرح قاب‌های محافظ برای گوشی‌های هوشمند به شمار می‌رود، به تازگی کاور جدید خود را برای گلکسی اس 6 در فروشگاه آمازون قرار داده که عکس واضحی از پرچمدار بعدی سامسونگ را به تصویر می‌کشد.

گمانه‌زنی، شایعات و فاش شدن‌ها مساله‌ی جدیدی نیستند. هرگاه به موعد معرفی یک دستگاه جدید نزدیک می‌شویم با گزارش‌هایی روبرو خواهیم شد که از همه سو، صحیح و غلط سعی در ارائه‌ی اطلاعات در خصوص دستگاه هدف دارند. برخی از این اطلاعات صحیح بوده و بعضی اشتباه هستند؛ و گاهی این دو چنان در هم آمیخته می‌شوند که تا زمان معرفی رسمی نمی‌توان به تشخیص آن‌ها پرداخت. حال که این مساله را به وضوح ذکر کردیم، در خصوص گلکسی اس 6 نیز طی چند هفته‌ی گذشته شاهد حجم گسترده‌ای از اطلاعات و تصاویر فاش شده بوده‌ایم. بطور مشخص، می‌توان هفته‌ی گذشته را هفته‌ی تصاویر فاش شده‌ی گلکسی اس 6 نام نهاد. اگرچه در این میان تعدادی تصویر تار و ناواضح نیز وجود داشت اما اغلب تصاویر به کیس‌های محافظ این محصول اختصاص داشت که از سازندگان لوازم جانبی فاش می‌شد.

چند روز پیش تصویری از یک وب‌سایت چینی که گفته می‌شد به فروش کیس‌های محافظ گلکسی اس 6 می‌پردازد بدست آمد که مشکل اصلی آن، شباهت بی‌اندازه‌ی تصویر به همان قاب محافظی بود که برای HTC One M9 نیز فاش شده بود. با توجه به جزئیاتی که این تصاویر را همراهی می‌کرد، اندکی باور تصادفی بودن این رویداد دشوار بود. در هر حال امروز نیز یکی از سازندگان مطرح لوازم جانبی یعنی Spigen، تصاویری از کیس‌های محافظ خود که گفته می‌شود برای گلکسی اس 6 ساخته شده‌اند منتشر کرد. Spigen در گذشته نیز بخاطر انتشار تصاویر دقیق از کیس محافظ دستگاه‌ها پیش از معرفی رسمی خود آن‌ها شناخته شده است. بنابراین می‌توان متوجه شد که این شرکت ایده‌های نسبتا صحیحی در خصوص رندر دستگاه‌های معرفی نشده در اختیار دارد. با در نظر گرفتن این مساله، می‌توان مشاهده کرد که تصویر بالا شباهت بسیاری به همان تصاویر ارائه شده توسط فروشنده‌ی چینی که چند روز پیش شاهدش بودیم دارد.

با این وجود، این تصاویر اطلاعات چندانی در خصوص دستگاه واقعی و مشخصات آن به ما نمی‌دهد. در هر حال درست همانند تصویر قبلی، ظاهر گلکسی اس 6 ارائه شده توسط Spigen نیز نمایانگر تغییر چینش فلاش LED و حسگر ضربان قلب در پرچمدار جدید سامسونگ است. بنابراین یا هر دو فروشنده از اطلاعات صحیحی برخوردار بوده و فلاش LED گلکسی اس 6 در سمت راست دوربین قرار خواهد گرفت، یا اینکه هر دو تصورات خود را از مجموعه شایعات یا اسناد فاش شده‌ی مشابهی بدست آورده و نزدیک‌ترین طرح به آن را بعنوان قالب کیس بعدی انتخاب کرده‌اند. ذکر این مساله نیز خالی از لطف نیست که طراحی اصلی خود دستگاه درون کیس محافظ، تفاوت چندانی با سری محصولات گلکسی اس سامسونگ ندارد و برخلاف ادعای سامسونگ در خصوص آغاز از صفر برای طراحی گلکسی اس 6، باز هم با همان طراحی کلی پیشین که در روح محصولات این شرکت سایه دارد روبرو هستیم.

می‌توان این مساله را بعنوان هشداری در خصوص ساختگی یا غیرواقعی بودن این تصاویر در نظر گرفت؛ چراکه مدت‌هاست سامسونگ در خصوص طراحی متفاوت پرچمدار جدید خود سخن به میان آورده است. اما اگر این تصویر صحت داشته باشد، گلکسی اس 6 آنقدرها هم متفاوت نخواهد بود که البته الزاما نمی‌تواند نکته‌ای منفی قلمداد شود. در هر حال اگر تصمیم به خرید گلکسی اس 6 دارید، کیس محافظ Spigen برای این دستگاه هم‌اکنون در فروشگاه آمازون قرار گرفته است. البته در صفحه‌ی خرید این محصول ذکر شده که تا تاریخ ۱۳ آپریل امکان ارسال وجود نخواهد داشت.

بروزرسانی: پس از انتشار تصاویری منتسب به گلکسی S6 که در سطور بالا به آن پرداختیم، تصویر جدیدی از این گوشی‌هوشمند همراه با قاب شیشه‌ای منتشر شده که جزئیات بیشتری از این گوشی‌هوشمند را به تصویر کشیده است. همانطور که می‌بینید، گویا سامسونگ همچنان از الگوی سوراخ‌دار گلکسی S5 در این گوشی‌هوشمند نیز استفاده کرده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین