تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

به تازگی نام ال‌جی جی ۴ (LG-VS999) در یک سند فاش شده مشاهده شده که البته مساله‌ی جالب در خصوص این اتفاق، وجود عدد 2880 در 1620 بعنوان رزولوشن نمایشگر این دستگاه است.

 با در نظر گرفتن اینکه نسخه‌ی مربوط به اپراتور ورایزون ال‌جی جی۳ با شماره مدل LG-VS985 عرضه شد، تصور می‌شود مدل فاش شده نیز برای همین اپراتور ارائه شده باشد. حال نکته‌ی جالب توجه این است که مدل مخصوص اپراتور AT&T این دستگاه (LG-H810)، چند روز پیش با رزولوشن 2560 در 1440 نمایان شده است.

بنابراین در حال حاضر با دو حالت احتمالی بیشتر مواجه نخواهیم بود؛ یا قرار است ورایزون نسخه‌ی بهتری و با رزولوشن بالاتر جی ۴ را در مقایسه با AT&T دریافت کند، یا به کلی این سند ساختگی است. احتمالا تا ماه می شاهد معرفی نسخه‌ی جدید پرچمدار ال‌جی موسوم به جی ۴ نخواهیم بود که زمان کافی برای بکارگیری رزولوشن 3K در نمایشگر این پرچمدار را برای ال‌جی فراهم می‌کند. اما همانطور که در مقاله‌ی «شایعات و گمانه‌زنی‌ها در مورد ال‌جی جی 4» نیز گفتیم، این اقدام بسیار دور از انتظار بوده و برای اثبات آن به مدارک بیشتری نیاز خواهد بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین