تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بسیاری از تحلیل‌گران یکی از رموز موفقیت شیائومی را فروش‌های برق‌آسای این کمپانی عنوان می‌کنند. حال اچ‌تی‌سی خبر از راه‌اندازی فروش ۲۴ ساعته‌ی گوشی‌های‌هوشمند خود داده است.

 یکی از سیاست‌های شیائومی در فروش گوشی‌های‌هوشمند خود، اصطلاحا گرسنگی بازار خوانده می‌شود. این کمپانی با عرضه‌ نکردن گوشی‌های‌هوشمند خود به بازار از طریق فروشگاه‌های فیزیکی، آن‌ها را از طریق اینترنت می‌فروشد و از این‌رو شاهد فروش‌ چندین هزار دستگاهی این تولیدکننده تنها در کسری از ثانیه هستیم. بسیاری از کارشناسان در پیش گرفتن چنین سیاستی را بسیار کاربردی و راهگشا خوانده‌اند، بطوریکه سایر کمپانی‌ها نیز درصدد در پیش گرفتن چنین سیستمی برای فروش محصولات خود هستند.

اچ‌تی‌سی امروز اعلام کرده که در آینده‌ی نزدیک سیستم فروش اینترنتی ۲۴ ساعته‌ی خود را در تایوان راه‌اندازی خواهد کرد. در پیش گرفتن چنین سیاستی برای فروش محصولات دقیقا مشابه روشی است که در حال حاضر شیائومی از آن استفاده می‌کند. براساس اطلاعات ارائه شده توسط اچ‌تی‌سی، این کمپانی فروشگاه خود را در چهارم فوریه سال جاری میلادی خواهد گشود. اچ‌تی‌سی ابتدا دو نمونه از گوشی‌های‌هوشمندش را با عنوان دیزایر ۸۱۶جی و ۶۲۶جی در این فروشگاه به فروش خواهد رساند. اندی تانگ، مدیر اچ‌تی‌سی در آسیای شمالی اعلام کرده تا دسامبر سال جاری میلادی، اچ‌تی‌سی شماری از محصولات پایین‌رده‌ی خود را از طریق این فروشگاه به فروش خواهد رساند. اچ‌تی‌سی تصمیم ندارد تا رابطه‌ی خود را با اپراتورها و کانال‌های فروش خود قطع کند و تنها ۱۰ درصد از فروش گوشی‌های‌هوشمند خود در کشور تایوان را بصورت آنلاین انجام خواهند داد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین