تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در چند سال اخیر، شایعاتی متعددی مطرح شده که حکایت از احتمال ساخت یک خودروی الکتریکی توسط پورشه دارد. حال اخباری منتشر شده که گویای برنامه‌های پورشه برای تولید خودرویی الکتریکی با عنوان پاجون است.

 براساس شایعات مطرح شده در سال‌های گذشته، پورشه در پی تولید نمونه‌ای کوچک‌تر از پانامرا مجهز به پیشرانه‌ی الکتریکی بوده است، حال آنکه هیچگاه شاهد عرضه‌ی چنین خودرویی نبودیم. بر اساس اطلاعاتی که اخیرا منتشر شده، پورشه برنامه‌ی تولید خودروی الکتریکی خود را از مرحله‌ی تولید رندر‌های متعلق به این خودرو جلوتر برده و این پروژه در پشت درهای بسته‌ی مرکز طراحی پورشه در حال جان گرفتن است.

براساس اطلاعات منتشر شده در وب‌سایت آلمانی Auto Motor und Sport، پورشه خودروی الکتریکی خود را با عنوان پاجون روانه‌ی بازار خواهد کرد. به‌نظر می‌رسد نام این خودرو برگرفته از عبارت Panamera Junior است که به اختصار Pajun خوانده می‌شود.

با توجه به استقبال کاربران از انواع خودروهای الکتریکی و هیبریدی موجود در بازار، می‌توان پیش‌بینی کرد که پاجون نیز با قابلیت‌ها و ویژگی‌های منحصر به‌فردی روانه‌ی بازار خواهد شد تا جای پای خود را در میان خودروهای الکتریک باز کند.

پورشه امیدوار است تا در چهار سال آتی فناوری تولید باتری به اندازه‌ای پیشرفت کرده باشد تا این خودروساز بتواند محصولی تولید کند که قادر باشد با یک بار شارژ، ۴۰۰ کیلومتر را طی کند. با توجه به اینکه این خودرو نمونه‌ای کوچک‌تر از پانامرا خواهد بود، پس باید در انتظار یک خودروی سدان چهارنفره‌ی سایز متوسط باشیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین