تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اپل سعی داشت با تکیه بر کمپانی های دیگر خود را از سامسونگ جدا کرده و از استعمار سامسونگ در ساخت پردازنده های آیفون و آی پد خارج شود.اما حدود ۳ ماه پیش بود که وبسایت کره ای Korea Times خبر از احتمال تولید ۸۰ درصد از پردازنده های مورد نیاز این شرکت توسط سامسونگ داد.
امروز گزارشی از سه تحلیلگر منتشر شده که ناتوانی اپل در جدایی از سامسونگ را بیش از پیش تایید می کند. در این گزارش آمده که کمپانی TSMC (که تامین کننده اصلی در پردازنده های آیفون ۶ بوده) در ساخت پردازنده های A9 برای آیفون نسل بعد تنها می تواند ۵۰ درصد کار را به عهده بگیرد.
این در حالی است که چند روز پیش گزارش هایی مبنی بر این منتشر شده که در ساخت پردازنده های A9 سامسونگ بیش از ۷۰ درصد کار را بر عهده خواهد گرفت. گفته می شود که سامسونگ برای ساخت این پردازنده ها از کارخانه های خود در آستین و تکزاس استفاده خواهد کرد.
در این گزارش ها مشخص نشده که سامسونگ و اپل بر سر چه مبلغی با هم کنار خواهند آمد و در عین حال اگر سامسونگ ۷۵ درصد تولید پردازنده های آیفون نسل بعدی را به عهده بگیرد، ۲۵ درصد باقی مانده را کدام کمپانی تولید خواهد کرد. به هر حال سال آینده با ارائه آیفون نسل جدید متوجه می شویم که کدام کمپانی ها تامین کننده پردازنده های آیفون بوده اند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین