تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

شکی نیست که معرفی آیفون اصلی در سال 2007 ، پیشگام انقلاب گوشی های تلفن همراه بود که ما در این زمان شاهد آن هستیم. آن چیزی که رویای استیو جابز درباره حمل یک رایانه اپل همواره متصل، در جیب خود و در همه زمان ها بود به بار نشست و ظاهرا دقیقا همان چیزی بود که کاربران منتظرش بودند، با نگاهی به برنده بودن در جنگ گوشی های هوشمند در سراسر جهان می توان به راحتی این موضوع را حدس زد.

شکی نیست که معرفی آیفون اصلی در سال 2007 ، پیشگام انقلاب گوشی های تلفن همراه بود که ما در این زمان شاهد آن هستیم. آن چیزی که رویای استیو جابز درباره حمل یک رایانه اپل همواره متصل، در جیب خود و در همه زمان ها بود به بار نشست و ظاهرا دقیقا همان چیزی بود که کاربران منتظرش بودند، با نگاهی به برنده بودن در جنگ گوشی های هوشمند در سراسر جهان می توان به راحتی این موضوع را حدس زد. توانایی دسترسی به بزرگراه اطلاعات جهانی روی یک نمایشگر و تغییر دادن امور فقط با انگشتان دست، برای مصرف کنندگانی که همواره مشتاق آسان تر شدن زندگی شان به وسیله فناوری هستند، طنین بزرگی بود. برای همه افکار خیالپردازانه ای که انقلاب آیفون را موجب شد، استیو جابز ایده هایی خانگی داشت که به آنها اعتقادی محکم داشت و از اینکه دور از آنها کار کند کاملا بیزار بود. اپل از زمانی که تیم کوک (Tim Cook) عهده دارش شد، بسیار تغییر کرد، با این حال، برخی از ایده هایی که استیو جابز از یک منظر توهین به ارزش هایش می دانست و به نظرش حتی ارزش بحث کردن را هم نداشت هم اکنون محقق شده اند یا در شرف وقوع هستند. در این مقاله تعدادی از این موارد که او گفته بود در خصوص خدمات گوشی اپل رخ نخواهند داد و اکنون این فرصت برایشان فراهم شده یا محقق شده اند را معرفی میکنیم.
1. گوشی های بزرگتر
استیو جابز از مانع بزرگ تر شدن گوشی های آیفون بود و آنها را "چکش" می نامید، و اصرار داشت که مردم می خواهند قادر باشند از گجت های موبایلشان به آسانی و با یک دست استفاده کنند. حتی تصاویری وجود داشت که چگونگی استفاده آسان از همه نواحی صفحه نمایش روی آیفون را تنها با انگشت شست نشان می داد. به تدریج با رسانه شدن گوشی ها و دستگاهی وب مصرف، مردم صفحاتی بزرگتر خواستند، بنابراین هر دوی آیفون 6 و آیفون 6 پلاس خروجی از نسخه 3.5 اینچی و حتی 4 اینچی آیفون در سال گذشته هستند، برای شاد کردن طرفدارای اپل و حساب جیب شرکت این مورد انجام یافت.

 

2. تبلت های کوچکتر

گفته "کاغذ سنباده" استیو جابز معروف درباره تبلت های کوچکتر از ده اینچ، استناد کرده است که چنین لوحی باید "همچنین شامل کاغذ سنباده باشد، تا کاربر بتواند انگشتانش را تا حدود یک چهارم اندازه کنونی به پایین سمباده بکشد. محدودیت های واضحی از اینکه چقدر نزدیک می توانید عناصر را روی یک صفحه نمایش لمسی بگذارید ، قبل از اینکه کاربران نتوانند با اطمینان آن را لمس و انتخاب کنند، وجود دارد." او براین امر اصرار داشت. در حالیکه هیچ کس نمی توانست در خصوص این قاعده با او بحث کند، صفی از آیپد مینی، مینی 2 و مینی 3 ، همه با پنلهای 7-9 اینچی، در پاسخ به اندروید و حتی اینچ گذاران ویندوز 7 یا 8 ، شکل گرفت.

 

 

3. رابط کاربری اسکومورفیک

از قفسه های کتاب در برنامه کاربردی فروشگاه کتاب تا نوار کاست موجود در ضبط صدا، طرح دفترچه یادداشت برنامه کاربردی یادداشت ها، ظاهر چرم دوخت برنامه کاربردی تقویم، تا جدول احساسات سبز رنگ و چوب تر و تازه در مرکز بازی ها، استیو جابز یک استدلال کننده بزرگ اسکومورفیک، مشابه زندگی بود. اما دیگر مدت زمان زیادی از آن می گذشت و اپل تحت نظر تام کوک در یک سقوط نابودگر طی دو روزآمدسازی گذشته iOS از دستشان خلاص شد، و به نظر می رسد کسی دلش برایشان تنگ نشده است، بیشتر با آیکون های مسطح و رنگارنگ جانی ایو (Jony Ive) خو گرفته اند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین