تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در 21 ژانویه مایکروسافت لیست کاملی از ویژگی‌های ویندوز 10 را منتشر کرد که صدرنشین تمام آن‌ها دستیار صوتی کورتانا بود. کورتانا یک دستیار صوتی همانند سیری است، اما در محیط ویندوز و می‌توانید از طریق آن ایمیل ارسال کنید و یا یک یادآور تنظیم کنید. البته امکان درخواست جوک نیز برای کاربر وجود دارد.

مایکروسافت در طی کنفرانس خبری خود وعده داد که نسخه جدید در طول هفته آینده برای آزمایش کاربران منتشر خواهد شد و روز جمعه این نسخه با شماره ساخت 9926 منتشر شد. در این نسخه نیز کوتانا وجود دارد اما کمی محدود شده است و در برخی درخواست‌ها نظیر ارسال ایمیل و یا… می‌گوید منتظر به‌روز رسانی بعدی باشید.

ویژگی هی کورتانا (Hey, Cortana) در این نسخه وجود دارد اما به‌صورت پیش فرض فعال نیست. برای فعال سازی این ویژگی به‌صورت زیر عمل کنید:

بر روی بخش جست وجو در تسکبار (Taskbar) کلیک کنید.

 

بعد از باز شدن صفحه کورتانا، در بخش بالا و سمت چپ گزینه Settings را انتخاب نمایید.

 

با فعال کردن چهارمین گزینه در لیستی که مشاهده می‌کنید واکنش به صدا در کورتانا فعال خواهد شد. برای این کار حالت آن را از off به on تغییر دهید.

 

حال ویژگی Hey, Cortana فعال شده است و شما می‌توانید با گفتن جمله مذکور، کورتانا را از خواب بیدار کنید و دستورات خود را به آن بدهید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین