تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

دقایقی پیش اپل گزارش مالی مربوط به سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۴ میلادی را منتشر کرد. براساس این گزارش، اپل در سه‌ماهه‌ی منتهی به سال ۲۰۱۵ میلادی موفق به فروش ۷۴.۵ میلیون دستگاه آیفون شده است. فروش این تعداد آیفون درآمدی ۷۴.۶ میلیارد دلاری را عاید این کمپانی کرده که نتیجه‌ی آن سودی ۱۸ میلیارد دلاری است.

اپل دقایقی پیش گزارش مالی مربوط به سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۴ میلادی را منتشر کرد. براساس گزارش منتشر شده، این کمپانی در سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۴ میلادی درآمدی ۷۴.۶ میلیارد دلاری داشته که سودی ۱۸ میلیارد دلاری را برای این کمپانی به ارمغان آورده است. در واقع اپل به ازای هر سهم، ۳.۰۶ دلار سود کرده است. در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته‌ی میلادی که طی آن اپل ۵۷.۶ میلیارد درآمد و ۱۳.۱ میلیارد سود داشت، شاهد رشد بسیار فوق‌العاده‌ای هستیم.

۶۵ درصد از درآمد حاصل، مربوط به فروش محصولات در بازار‌های جهانی است. اپل در حال حاضر ۱۷۸ میلیارد دلار پول نقد در اختیار دارد که به واقع رقم بسیار بزرگی برای این کمپانی است. همچنین سود ناخالص اپل در سه‌ماهه‌ی منتهی به سال ۲۰۱۵ از ۳۷.۹ درصد در مدت مشابه سال گذشته، به ۳۹.۹ درصد افزایش یافته است.
براساس گزارش مالی این کمپانی، اپل در سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۴ میلادی موفق به فروش ۷۴.۵ میلیون دستگاه آیفون شده که بسیار بیشتر از پیش‌بینی‌های انجام شده توسط کارشناسان و تحلیل‌گران است. در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته که اپل موفق به فروش ۵۱ میلیون دستگاه آیفون شده بود، این کمپانی رشدی ۲۳.۴ میلیونی در فروش  به خود دیده است. همچنین باید به فروش خوب مک‌بوک‌های این کمپانی اشاره کرد که آماری ۴.۸ میلیون دستگاهی را بر جای گذشته است. نکته‌ی منفی در گزارش اپل، کاهش فروش آیپد‌های این کمپانی است که از ۲۶ میلیون دستگاه در سه‌ماهه‌ی چهارم ۲۰۱۳ به ۲۱.۴ میلیون دستگاه در فصل چهارم سال ۲۰۱۴ کاهش یافته است.

تیم‌کوک، مدیرعامل اپل در خصوص گزارش مالی سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۴ و فروش فوق‌العاده‌ی آیفون گفت:ما از کاربران خود به‌خاطر استقبال فوق‌العاده از محصولات‌مان در فصل چهارم سال ۲۰۱۴ بسیار متشکریم. درآمد [اپل] با افزایشی ۳۰ درصدی در مقایسه با سال گذشته به ۷۴.۶ میلیارد دلار رسیده است.

براساس پیش‌بینی‌های انجام شده اپل در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۵ میلادی، درآمدی ۵۲ تا ۵۵ میلیارد دلاری خواهد داشت. تنها دقایقی پس از انتشار گزارش مالی اپل، ارزش سهام این کمپانی در تالارهای بورس، ۵ درصد افزایش یافته است. کنفرانس ارائه‌ی گزارش مالی اپل در زمان نگارش این پست در حال برگزاری است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین