تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 اپل تیم بزرگی برای توسعه فناوری‌های مرتبط با دوربین آیفون در اختیار دارد و کمپین‌های زیادی را برای تبلیغ دوربین و کیفیت تصاویر آیفون به راه می‌اندازد. اما این بار تیم کوک، مدیر عامل اپل، خودش کیفیت تصاویر دوربین آیفون را با عکسی که به تازگی منتشر کرده به چالش کشیده است. با ما همراه بمانید.

 آیفون دوربین بسیار خوبی دارد که علاوه بر سرعت زیاد می‌تواند تصاویری با کیفیت بسیار بالا نیز ثبت کند. اپل حتی یک صفحه جداگانه را در وب‌‌سایت خود برای تصاویری که با آیفون گرفته‌ شده‌اند اختصاص داده که برخی از آن تصاویر حتی می‌توانند در گالری‌ها به نمایش درآیند. اپل در این صفحه با افتخار درباره دوربین آیفون این حرف را می‌زند:

تصور کنید با دوربینی به این پیشرفتگی چه کار‌هایی می‌توانید انجام دهید
امروز یکی از بزرگترین جشن‌های آمریکا با نام سوپربال در حال برگزاری بوده و تیم کوک، مدیر عامل اپل عکسی را از شروع مراسم ثبت می‌کند که حسابی تار و بدکیفیت است.

کاربران توییتر از این تصویر استفاده کرده‌اند و با کنایه به تیم کوک گفته‌اند که اگر دوربین آیفون 6s هم شبیه به دستگاه‌های هم رده خود از لرزش‌گیر نوری تصاویر برخوردار بود می‌توانست تصاویری به مراتب بهتر را به ثبت برساند. در پاسخ به وی گفته‌اند که: «این بهترین تصویری هست که می‌توانی بگیری؟» یا اینکه: «برای گرفتن یک تصویر بهتر، از گوشی سامسونگ استفاده کن!».

اهالی توییتر کمپین «تصاویری که آیفون ۶ گرفته» را مسخره‌ کرده‌اند و این تصاویر را با آن ساخته‌اند:

 

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین