تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  سامسونگ احیا‌کننده‌ی قلم‌ها در گوشی‌های هوشمند است و حالا می‌خواهد در این زمینه ساکن نماند و ابتکار‌های بیشتری برای کاربردی کردن این قلم انجام دهد. کمپانی کره‌ای با پتنت جدیدی که ثبت کرده می‌خواهد ثابت کند که قلم‌های سری نوت تنها برای نوشتن نیستند و از آن‌ها استفاده‌های جالب دیگری هم می‌توان داشت. در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

بر اساس پتنت جدیدی که به تازگی توسط سامسونگ ثبت شده، این شرکت می‌خواهد از استایلوس به عنوان یک پایه‌ی نگه‌دارنده گوشی‌ها نیز استفاده کند. برای اینکه چنین قلمی را متصور شوید کافی است تا در میانه‌ی یک قلم اس پن، لولایی را در نظر بگیرید که به قلم اجازه می‌دهد تا در درجه‌ای خاص حرکت کند. 

 برای استفاده از این قلم به عنوان پایه نگه دارنده، باید یک طرف از قلم درون گلکسی نوت جای گیرد و طرف دیگر را به سمت زمین یا میز حرکت دهید تا ۹۰ درجه باز شود.
برای بسیاری از ما پیش آمده که بخواهیم بدون اینکه دستگاه خود را در دست بگیریم، مشغول به تماشای ویدیو با آن شویم یا یک متن را بخوانیم. تاکنون راه‌حل‌های عرضه شده همراه با خود دستگاه نبوده‌اند؛ اما سامسونگ تلاش دارد تا قلم اس پن را با این ویژگی بیشتر از همیشه کاربردی کند.

منبع خبر

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین