تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  Promo Codes نام اپلیکیشنی است که کاربران آن به‌صورت روزانه می‌توانند شانس‌شان را امتحان کرده و در صورت برنده شدن، یک اپلیکیشن پولی را به‌صورت رایگان دریافت کنند. در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

در حال حاضر بسیاری از اپلیکیشن‌های کاربردی پولی هستند و کاربران زیادی نیز دوست دارند تا آن‌ها را خریداری کنند؛ اما حال اپلیکیشنی در این خصوص منتشر شده است که از طریق آن می‌توانید به‌صورت روزانه اپلیکیشن‌های پولی را رایگان دریافت کنید. این اپلیکیشن Promo Codes نام دارد و برندگان هر روز این اپلیکیشن کدی را دریافت می‌کنند که از طریق آن امکان خرید رایگان اپلیکیشن‌های پولی را خواهند داشت. اگر برنده نشدید، لینکی به‌گوگل‌‍پلی داده می‌شود که می‌‌توانید آن را در مواقع بعدی خریداری کنید.

 هر زمانی که اپلیکیشن Promo Codes را اجرا کردید دکمه‌ی موجود در زیر صفحه با متن I'm feeling lucky به‌معنای احساس می‌کنم که خوش‌شانسم را لمس کنید و در همان لحظه مشخص خواهد شد که آیا برنده شدید یا خیر. البته کاربران باید بدین نکته نیز توجه داشته باشند که هر فرد در روز تنها یک شانس برای برنده شدن دارد و در صورتی که بنده نشود، می‌تواند روز بعد دوباره شانسش را امتحان کند.

 اپلیکیشن Promo Codes به‌صورت رایگان منتشر شده است و کاربرانی که از اندروید ۴.۱ یا بالاتر استفاده می‌کنند، می‌توانند آن را روی دستگاه خود نصب نمایند. در حال حاضر کاربران در صورت برنده شدن می‌توانند یکی از اپلیکیشن‌های Nova Launcher Franco Kernel Updater، Today Calendar Pro،Focus، Impressions، Relay for reddit، Twee، Shuttle و  Progression را خریداری کنند. البته به‌نظر می‌رسد که در آینده شاهد گسترش لیست این اپلیکیشن‌ها خواهیم بود.
اگر دوست دارید که اپلیکیشن‌های پولی را به‌صورت رایگان دریافت کنید، در این صورت استفاده از اپلیکیشن Promo Codes به شما توصیه می‌شود و از طریق آن روزانه می‌توانید شانس‌تان را امتحان کنید و صبح‌ها دلیل جذاب دیگری برای بیدار شدن داشته باشید.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین