تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  از چندی پیش شاهد رقابت و جنگی بزرگ بین دو شبکه اجتماعی توییتر و فیسبوک هستیم. این دو شبکه سعی می‌کنند ویژگی‌های خوب همدیگر را کپی کنند و تجربه بهتری را برای کاربران به وجود بیاورند. ظاهرا در آینده‌ی نزدیک ویژگی تایم‌لاین فیس‌بوک به توییتر هم سرایت می‌کند. در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

نام ویژگی تایم‌لاین فیس‌بوک در توییتر احتمالا «الگوریتمیک» خواهد بود و توییتر در حال آماده شدن برای آوردن این ویژگی به شبکه خود است.

در حال حاضر توییت‌ها به شکل منظم و با ترتیب خاصی قرار نمی‌گیرند و مدیران این شبکه هم تصمیم گرفته‌اند تا تغییراتی در سیستم نظم و ترتیب توییت‌ها اعمال کنند.

توییتر در طول چند ماه اخیر بسیار خبرساز شده است؛ همین چند روز پیش بسیاری از مدیران رده بالای آن ناگهان از این شبکه جدا شدند و هر کدام به شرکت رقیب این کمپانی پیوستند.

چندی پیش هم گمانه‌زنی‌هایی وجود داشت که توییتر در حال برداشتن محدودیت کاراکتر ۱۴۰ عددی است و می‌خواهد این رقم را به ۱۰۰۰ کلمه برساند که با واکنش منفی بسیاری از کاربران این سرویس میکروبلاگینگ رو به رو شد.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین