تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  به احتمال زیاد اپل در مراسم روز ۲۵ اسفند خود آیفون جدید ۴ اینچی با نام 5se را معرفی خواهد کرد. حالا با توجه به تخمین‌های جدید به نظر می‌رسد که یک سوم از مالکان آیفون‌های اپل، آیفون‌های ۴ اینچی این شرکت را داشته و در انتظار نسخه‌ی جدیدتر آیفون با این ابعاد هستند. در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

روز ۲۵ اسفند ماه به احتمال زیاد آیفون جدید اپل به قدرتمندترین گوشی با ابعاد ۴ اینچی صفحه نمایش تبدیل خواهد شد. در حال حاضر در بین کارشناسان اختلاف نظر وجود دارد چرا که بسیاری در موفقیت این آيفون شک دارند.

در این بین کارشناسان در موسسه‌ی Mixpanel دست به کار شده و اطلاعات جالبی را ارائه داده‌اند. بنابر این اطلاعات در حدود ۳۲.۲۲ درصد از کاربران آیفون‌ها، آیفونی ۴ اینچی دارند. داده‌ها نشان می‌دهند که ۱۹.۰۳ درصد از دارندگان آیفون‌ها، آیفون ۵ اس، ۷.۵۳ درصد آیفون ۵ و ۵.۶۶ درصد آیفون ۵ سی دارند.

این افراد در حدود یک سوم کاربران آیفون‌ها را تشکیل می‌دهند اما نکته‌ی جالب توجه در مورد آن‌ها این است که به طور قطع این افراد در انتظار نسخه‌ی جدیدتر هستند و رو به آیفون‌های سری ۶ نیز نیاورده‌اند چرا که ابعاد آن را مناسب خود ندانسته‌اند.

می‌توان انتظار داشت که این افراد با معرفی آیفون ۵ اس ای رو به خرید آن بیاورند و به طور قطع اپل نیز از این ماجرا آگاهی داشته و به این دلیل قصد معرفی آیفون ۴ اینچی جدید را دارد.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین