تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  اپل با معرفی آیفون ۶ اس فناوری 3D Touch را نیز به کاربرانش عرضه کرد. حال به نظر می‌رسد باید در سال جاری میلادی و معرفی آیفون ۷ نیز شاهد استفاده از این فناوری در کلید Home آیفون باشیم. در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

اپل در آیفون ۶ اس فناوری جدیدی را با عنوان 3D Touch معرفی کرد. حال شنیده‌ها حکایت از این دارد که این فناوری در آیفون ۷ روی کلید Home تعبیه خواهد شد. گمانه‌های جدید در این خصوص برگرفته از اطلاعاتی است که از پتنت جدید اپل گرفته شده است. در این پتنت شاهد بهره‌گیری از فناوری 3D Touch در کلید Home آیفون ۶ اس هستیم. براساس اطلاعات ارائه شده در کلید Home در کنار سنسور اثر انگشت شاهد قرار گرفتن موتور Haptic هستیم.

این پتنت در سال ۲۰۱۳ ثبت شده، اما تایید آن تا هفته‌ی جاری به طول انجامیده است. در این پتنت فناوری حساس به فشار تشریح شده است. با توجه به توضیحات ارائه شده انتظار می‌رود در آینده شاهد استفاده از کلید فیزیکی در این قسمت از آیفون نباشیم، چراکه احتمالا شاهد بکارگیری یک سطح صاف مجهز به فناوری 3D Touch خواهیم بود.

اپل همچنین به شماری از قابلیت‌های این فناوری جدید در فایل پتنت منتشر شده اشاره کرده است. اطلاعات برگرفته نشان از این دارد که احتمالا کلید فیزیکی آیفون قادر خواهد بود تا چند ژست حرکتی را نیز شناسایی کرده و حتی تماس‌های نزدیک به محل سنسور را نیز شناسایی کند. این فناوری گویای این موضوع است که برای استفاده از قابلیت‌های کلید فیزیکی نیازی به فشردن کامل آن نیست.

البته باید به این موضوع اشاره کرد که این فناوری منحصر به آیفون نبوده و باید سایر محصولات اپل را نیز دارای پتانسیل کافی برای بهره‌گیری از این قابلیت خواند. برای مثال می‌توان به اپل تی‌وی و همچنین شماری از ابزار‌های جانبی تولید شده توسط اپل اشاره کرد، اما همچون همیشه باید شاهد رونمایی از این فناوری در آیفون‌های این کمپانی باشیم.

احتمال دارد در آیفون ۷ شاهد ترکیب سنسور اثر انگشت با موتور Haptic باشیم که برای فناوری 3D Touch مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به زمان ثبت این پتنت، به نظر می‌رسد اپل زمان زیادی را برای کار روی این موضوع داشته و از این‌رو آیفون ۷ دارای پتانسیل بالایی است تا با این فناوری روانه‌ی بازار شود.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین