تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  دوربین Coolpix P900 نیکون با زوم اپتیکال 83x خود قادر است حرکت ماه در آسمان را به تصویر بکشد. در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

دوربین Coolpix P900 نیکون از زوم اپتیکال 83x برابر با محدوده‌ی زوم ۲۰۰۰ میلی‌متر بهره می‌برد. این میزان زوم برای یک دوربین DSLR با قیمت ۶۰۰ دلار فوق العاده است. برای مقایسه، اکثر دوربین‌ها در این محدوده‌ی قیمت، کیت لنز استوکی با محدوده‌ی زوم ۱۸ تا ۵۵ میلی‌متر دارند.

البته در اکثر دوربین‌های DSLR می‌توانید برای دست یافتن به زوم‌های بالاتر لنز دوربین خود را عوض کنید؛ اما در Coolpix p900 این امکان وجود ندارد و مجبورید تنها از لنز اصلی خود دوربین استفاده کنید.

شاید با خود فکر کنید که با توجه به زوم بسیار بالا، این دوربین حتماً از لنز عظیم الجثه‌ای نیز استفاده می‌کند؛ اما همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، لنز دوربین نیکون حتی در حالت باز شدن کامل هم زیاد بزرگ نیست.

اگر حتی به این میزان زوم هم راضی نیستید، Coolpix p900 از فناوری با نام "Dynamic Fine Zoom" استفاده می‌کند که در واقع نوعی زوم دیجیتال است. با استفاده از زوم دیجیتال، بزرگنمایی دوربین در مجموع به 133x یا ۴۰۰۰ میلی‌متر افزایش پیدا می‌کند.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین