تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  سال گذشته خبری منتشر شد که حکایت از خرید دامنه‌ی Google.com توسط یکی از کارمندان این شرکت داشت. هرچند این کارمند تنها یک دقیقه مالکیت این دامنه را تجربه کرد، اما گوگل با دست و دلبازی پاداش خوبی را برای کارمندش در نظر گرفت که حال مبلغ آن منتشر شده است. در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

سال گذشته یکی از کارمندان گوگل پس از آنکه متوجه شد دامنه‌ی گوگل توسط این کمپانی تمدید نشده، اقدام به خرید آن کرد. این کارمند هندی الاصل، سانمای ود نام دارد که تنها یک دقیقه این دامنه را پس از خرید در اختیار داشت و پس از آن دامنه‌ی Google.com را در اختیار کمپانی قرار داد. گوگل نیز به پاس تشکر از این کارمند، مبلغی را به وی پرداخت کرد که حال جزئیات آن منتشر شده است.

همانطور که اشاره کردیم، تا به امروز مبلغ این پاداش مشخص نشده بود. سانمای ود نیز در زمان وقوع این موضوع تنها به این موضوع که پاداش دریافتی بیش از ۱۰٫۰۰۰ دلار است، بسنده کرده بود. حال گوگل با انتشار گزارش پاداش‌های Security Rewards خود در سال ۲۰۱۵، از مبلغ پرداخت شده برای سانمای نیز رونمایی کرده است.

براساس اطلاعات ارائه شده سانمای ود در مرحله‌ی اول ۶۰۰۶.۱۳ دلار پاداش دریافت کرده که این مبلغ را مستقیما در اختیار یک بنگاه خیریه در هندوستان قرار داده است. گوگل پس از آنکه از موضوع انتقال این پول به یک بنگاه خیریه آگاه شده، مبلغ پاداش را به دوبرابر افزایش داده و در مجموع ۱۲۰۱۲.۲۶ دلار به سانمای پرداخته کرده که وی نیز مجددا بخش دوم را نیز به بنگاه خیریه پرداخت کرده است.

همانطور که اشاره کردیم این کارمند در مجموع بیش از ۱۲۰۱۲.۲۶ دلار دریافت کرده که همه‌ی آن را در اختیار بنگاه خیریه The Art of Living India قرار داده است. این بنگاه خیریه در حوزه‌ی ایجاد امکان تحصیل در مناطق محروم هندوستان فعالیت می‌کند.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین