تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 

 براساس گزارش مالی ارائه‌ی شده توسط سامسونگ در سه ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۵ میلادی، این کمپانی موفق شده تا سود عملیاتی ۵ میلیارد دلاری را به جیب بزند. سود خالص کسب شده توسط کمپانی نیز بیش از ۲.۵ میلیارد دلار اعلام شده که آن نیز در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته نشان از رشد دارد. با نگاهی به سه ماهه‌‌ی پیش از آن، می‌توان دید که کره‌ای‌ها با کاهش سود روبرو بوده‌اند، چراکه سود عملیاتی سامسونگ در سه ماهه ی سوم سال جاری میلادی بیش از ۶.۱ میلیارد دلار ثبت شده بود. البته بازگشت به سال گذشته و نگاهی به فصل چهارم سال ۲۰۱۴ نشان از افزایش ۱۶.۲ درصدی سود کسب شده توسط سامسونگ دارد. سامسونگ دلایل اصلی کاهش سود خود در سه ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۵ میلادی را کاهش تقاضا برای گوشی‌های هوشمند پرچمدار، کاهش قیمت فروش حافظه و پنل‌های ال‌سی‌دی در کنار مشکلات موجود در وضعیت اقتصاد جهان خوانده است.

سامسونگ نیز همچون اپل هشدار داده که سال ۲۰۱۶ بازه‌ی زمانی بسیار سختی برای دنیای تجارت خواهد بود. هرچند فروش محصولات سامسونگ در مقایسه با فصل سوم ۲۰۱۵ بیش از سه درصد افزایش یافته، اما همانطور که اشاره کردیم سود کسب شده توسط سامسونگ در مقایسه با فصل پیش از آن کاهش یافته است.

البته در گزارش سامسونگ می‌توان نکات مثبت و امیدوارکننده‌ای را نیز مشاهده کرد. برای مثال فروش تلویزیون‌ها و تبلت‌های کمپانی در فصل چهارم رشد کرده است. همچنین باید به افزایش فروش سری گلکسی نوت و گوشی‌های میان رده اشاره کرد که در فصل چهارم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش پیدا کرده است. کره‌ای‌ها در فصل چهارم بیش از ۹ میلیون دستگاه تبلت به فروش رسانده‌اند. سامسونگ امیدوار است به لطف برگزاری بازی های المپیک در سال ۲۰۱۶، فروش تلویزیون‌های خود را بیش از پیش در سال جاری افزایش دهد.

همچنین باید به اینترنت اشیا و گجت‌های پوشیدنی نظیر ساعت‌های هوشمند و دستبند‌های حوزه‌ی سلامتی اشاره کرد که در آینده سامسونگ سرمایه‌گذاری بیشتری روی آن انجام خواهد داد.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین