تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

پس از آنکه اپل سال گذشته کمپانی LinX را مال خود کرد، شایعات در مورد استفاده از دو لنز در آیفون‌های بعدی اپل به گوش می‌رسد. حال KGI گزارشی را منتشر کرده که براساس آن اپل در آیفون ۷ پلاس از دو لنز مجch در پشت گوشی هوشمند استفاده خواهد کرد. اپل می‌تواند با استفاده از این فناوری و با اضافه کردن داده های دریافتی از محیطی که در برابر دوربین قرار دارد، تصاویر بسیار بهتری را ایجاد کند. همانطور که اشاره کردیم شایعات در مورد استفاده از دو دوربین در پشت آیفون‌های اپل پس از تصاحب LinX بیش از پیش افزایش یافته است.  علاوه بر استفاده از دو لنز مجاز در پشت آیفون ۷ پلاس، KGI به این موضوع اشاره کرده که این گوشی هوشمند از قابلیت زوم اپتیکال ۲ تا ۳ برابری برخوردار خواهد بود.

نکته‌ای که در این گزارش به آن اشاره شده، این موضوع است که تمام نسخه‌های آیفون ۷ اپل از این قابلیت برخوردار نخواهند بود. برای مثال در این گزارش از آیفون ۴.۷ اینچی اسمی برده نشده و از این‌رو فقط باید شاهد استفاده از دو لنز مجزا در آیفون ۵.۵ اینچی یا همان نسخه‌ی پلاس باشیم.

KGI به این موضوع اشاره کرده که شاید در تمام مدل‌های آيفون ۷ پلاس نیز شاهد استفاده از دو دوربین نبوده و تنها شماری از نسخه‌ها به دو لنز و فناوری استفاده‌ی همزمان از دو لنز مجهز باشند. براساس اطلاعات ارائه شده احتمالا یکی از لنزها دارای لرزش گیر اپتیکال و زاویه‌ی دید بالا بوده، در حالی که لنز دوم از نوع تله فوتو و با زاویه‌ی دید محدود‌تر خواهد بود.

شایعات در مورد استفاده از دو لنز در آیفون‌های اپل مربوط به بازه‌ی زمانی پیش از معرفی ایفون ۶ اس اپل است. پس از آنکه اپل کمپانی LinX را مال خود کرد، بسیاری از پیش‌بینی‌های خوشبینانه، این گوشی هوشمند را دارای شانس بهره‌گیری از این فناوری عنوان کرده بودند، حال آنکه در شمار دیگری از پیش‌بینی‌ها، آیفون ۷ مستعد استفاده از این فناوری عنوان شده بود.

به نظر می‌رسد اپل در آیفون ۷ پلاس مجهز به دو لنز، دو تصویر مجزا را ثبت کرده و با استفاده از الگوریتم تصویربرداری لینکس، تصاویر را بایکدیکر ترکیب کرده و نهایتا تصویر ترکیب شده را به کاربر نمایش دهد. کی جی آی از احتمال عرضه‌ی بیش از ۳۰ درصد آیفون ۷های تولید شده با بهره‌گیری از دو لنز سخن به میان آورده است. در حال حاضر دو نسخه‌ی آیفون که شامل نمونه ی ۴.۷ و ۵.۵ اینچی است، جز در سایز صفحه‌ی نمایش تفاوت چشمگیری با یکدیگر ندارند، اما به نظر می‌رسد اپل در پی آن است تا تفاوت‌های این دو نسخه را بیش از پیش افزایش داده و نسخه‌ی ۵.۵ اینچی را به گوشی هوشمند قدرتمند با قابلیت‌های کاربردی‌تر تبدیل کند. انتظار می‌رود این موضوع در مورد آیفون ۷ بیش از پیش ملموس باشد.

احتمالا اپل همچون همیشه گوشی های هوشمند نسل جدید خود را در شهریور ماه سال آینده روانه‌ی بازار خواهد کرد. در صورتی که شنیده‌ها در مورد عرضه‌ی آیفون 5se نیز به حقیقت پیوندد، سال ۲۰۱۶ با عرضه‌ی سه گوشی هوشمند توسط اپل روبرو خواهیم بود.

منبع اصلی


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین