تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

شان لیدِن، مدیر بخش سرگرمی‌های سونی، امروز خبر تاسیس کمپانی جدیدی با نام سرگرمی‌های تعاملی سونی (Sony Interactive Entrtainment LLC) را در بلاگ رسمی پلی‌استیشن منتشر کرد که قرار است ۲۰ سال آینده این کمپانی را شکل دهد. این کمپانی جدید به عنوان ادغام کننده تمامی بخش‌های مرتبط با پلی‌استیشن شناخته می‌شود و در ایالت کالیفرنیا آمریکا تاسیس شده است و از این پس نیرو‌های هر دو بخش سرگرمی‌های کامپیوتری سونی (Sony Computer Entertainment) و بخش سرگرمی‌های شبکه‌ای سونی (Sony Network Entertainment) به این کمپانی منتقل شده و در کنار یکدیگر فعالیت خواهند کرد.
پیش از این بخش سرگرمی‌های کامپیوتری سونی وظیفه ساخت سخت‌افزار‌ها و نرم‌افزار‌های مرتبط با پلی‌استیشن را داشت و بخش سرگرمی‌های شبکه‌ای هم وظیفه اداره و تولید محتوا برای سرویس‌هایی مثل پلی‌استیشن پلاس و همچنین مدیریت فروشگاه پلی‌استیشن را عهده‌دار بود که حال هر دو آن‌ها تحت یک کمپانی مشترک فعالیت خواهند کرد که مدیریت آن بر عهده  اندرو هاوس، مدیر‌عامل جهانی بخش سرگرمی سونی، خواهد بود. همچنین شوهی یوشیدا، مدیر استودیو‌های بازی‌سازی سونی هم سمت خود را حفظ خواهد کرد؛ با این تفاوت که از این پس وی تحت نظر شاون لیدِن فعالیت می‌کند.
سونی هدف خود را از تاسیس کمپانی جدید به این شکل توضیح داده است:

با تاسیس این کمپانی ما شانس را خواهیم داشت که حتی بیش‌تر از قبل وی فعالیت‌های مرتبط با کنسول‌های پلی‌استیشن تمرکز کنیم و در نتیجه شاهد تولید بازی‌های بهتر و توسعه فناوری‌هایی مثل پلی‌استیشن VR یا سرویسی مثل پلی‌استیشن VUE خواهیم بود. این کمپانی به ما کمک خواهد کرد تا تجربه بهتری در تمامی زمینه‌ها برای کاربران‌مان در سراسر جهان فراهم کنیم.
کمپانی جدید سونی فعالیت رسمی خود را از تاریخ ۱ آپریل ۲۰۱۶ (۱۳ فروردین ۹۵) آغاز خواهد کرد و باید منتظر ماند و دید که این بخش جدید چه تاثیری در موفقیت‌های سونی خواهد داشت.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین