تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  در ۲۰ سپتامبر ۲۰۰۳ فایل تورنتی برای نسخه‌ی ASCII فیلم ماتریکس ایجاد شد که تا کنون با وجود داشتن یک سیدر (Seeder) به عنوان قدیمی‌ترین فایل تاریخ تورنت شناخته می‌شود. در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

نسخه‌‌ای ASCII از فیلم سینمایی ماتریکس که هم اکنون تنها یک سیدر دارد، به عنوان قدیمی‌ترین فایل تورنت ایجاد شده در این شبکه شناخته شده است. این فایل به شهادت کارشناسان و  متخصصانی که در ToorentFreak قلم می‌زنند، به عنوان قدیمی‌ترین فایل تورنت ایجاد شده در شبکه‌ی تورنت معرفی شده است. این وب‌سایت که در حوزه‌ی تورنت فعالیت می‌کند در سال ۲۰۰۵ مطلبی را در این خصوص منتشر کرده و این فایل را با قدمتی ۶۹۶ روزه به عنوان قدیمی‌ترین نسخه‌ی موجود شناسایی کرده است.

امروزه به واسطه‌ی افزایش ظرفیت‌ هاردهای HDD، کاربران هر آنچه را که نیاز داشته باشند، همراه خود دارند؛ اما با توجه به اینکه کاربران ستون اصلی حفظ اطلاعات شبکه‌ی تورنت هستند، این روزها این شبکه بسیاری از اطلاعاتی را که سال‌های پیش داشته، ندارد و نمی‌توان فایل تورنت‌های موجود را دریافت کرد. اولین نسخه از کلاینت تورنت در سال ۲۰۰۱ میلادی عرضه شده و با توجه به ساختار شبکه، زنده نگه داشتن یک تورنت کار بسیار مشکلی است.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین