تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تایپ کردن روی موبایل ها و تبلت ها مشکل است. کیبورد های مجازی خوب هستند اما موقع تایپ کردن نصف صفحه را اشغال می کنند. از طرفی دیگر، کیبوردهای قابل حمل، یا باید خیلی کوچک باشند (محدود به سایز تبلت شما) یا نمیتوان آنها را جا به جا کرد.

شرکتی با نام "وی تولز" (WayTools) می خواهد این مسئله را با کیبورد TextBlade سه تکه اش تغییر دهد. این دستگاه در حالت جمع شده دارای سایزی نصفه یک آیفون 4 می‌شود و به آسانی در جیب شلوار جا می گیرد، همچنین این شرکت ادعا می کند که شما خواهید توانست با سرعتی بالا و بدون مشکل تایپ کنید.
کل طرح QWERTY به چهار "کلید هوشمند" در هر طرف تقسیم شده است که برای فهمیدن اینکه شما چه حرفی را قرار است تایپ کنید دارای امکان چند لمسی هستند. همچنین دارای قطعه میز کوچک مانند اختیاری برای بالاتر نگه داشتن دستگاه شما نیز می باشد که متناسب با اطراف TextBlade جمع شو است.
با وجود اینکه فشار دو انگشت روی دو حرف در یک کلید، گیج کننده به نظر می رسد، طرح باید از روشی تقلید کند که انگشتان شما برای تایپ لمسی حروف مشخص روی کیبورد حقیقی استفاده کند؛ که هر کلید به منظور فشرده شدن توسط یک انگشت ساخته شده است.
 این دستگاه همچنین برای دسترسی به ویژگی های ثانویه از قابلیت چند لمسی بودن هوشمندانه استفاده می کند؛ گوشه های کلید فاصله انداز لمسی هستند و سمبل ها و اعداد را فعال می کنند و ترکیب کلید های خاصی که به شما اجازه می دهند به سرعت به عملکردهایی مانند کپی کردن ، چسباندن و بازگشت (copy, paste and undo) دسترسی یابید.
طبق گفته "وی تولز" فضای استفاده از کلید ها قرار است کاملا باز باشند، به جای اینکه در فضایی کوچک تنگ هم قرار بگیرند، شرکت ادعا کرده است که انگشتانتان به همان اندازه یا حتی بیشتر از کیبوردهای سنتی، فضای مانور خواهند داشت.
در واقع، یکی از ویدئوهای اولیه، تایپ کردن بیش از 100 لغت در دقیقه را نشان می دهد و شرکت ادعا کرده که دسترسی آسان به ویژگی های ثانویه TextBlade را از کیبورد استاندارد یک لپتاپ هم بهتر می کند.البته اینها سخنان و ادعاهای شرکت است و نمیتوانیم بدون اینکه خودمان آن را امتحان کنیم با اطمینان نظر دهیم، اما انکار هم نمی کنیم که این کیبورد یکی از هوشمند ترین طرح ها  برای کیبورد قابل حمل است که تاکنون دیده ایم.
کیبورد TextBlade هم اکنون در حال تولید است و به قیمت 99 دلار به فروش می رسد و قرار است دستگاه ها تا ماه مارس پیش فروش شوند. نکته آخر اینکه این دستگاه با هر دو سیستم عامل iOS و اندروید (KitKat+) سازگار است.

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین