تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 احتمالا برای شما هم بارها پیش آمده، زمانی که گوشی از شارژ کمی برخوردار است، مشغول انجام یک بازی یا تماشای یک فیلم باشید و به دلیل حواس پرتی، یا FullScreen بودن اپلیکیشن در حال اجرا، از نزدیک شدن شارژ گوشی به 0% مطلع نشوید و در حین انجام کار، با پیغام "گوشی در حال خاموش شدن است" مواجه شوید که اگر حتی یک بار با این موضوع مواجه شده باشید، حتما اعتقاد خواهید داشت که این مورد مشکلات خاصی را می‌تواند به همراه داشته باشد. برای مثال وقتی هنگام نوشتن یک متن در اپلیکیشن یادداشت برداری هستید و چنین پیغامی را مشاهده کنید، دیگر قادر به ذخیره سازی فعالیت در حال انجام نیستید و به ناچار باید نظاره‌گر خاموش شدن گوشی خود بعد از چند ثانیه باشید. یا در حالتی دیگر این موضوع باعث می‌شود که دوباره چندین دقیقه را صرف روشن شدن گوشی کنید که این موضوع در گوشی‌های ضعیف‌تر به زمان بیشتری نیاز دارد.

 اما Battery Shutdown Manager اپلیکیشنی بی نظیر برای حل این مشکل است که با استفاده از آن می‌توانید قبل از آنکه دیر شود و پیغام مربوط به خاموش شدن گوشی را مشاهده کنید، یک تایمر چند ثانیه‌ای که زمان آن از ۵ تا ۶۰ ثانیه قابل تنظیم است را در اختیار داشته باشید تا از خاموش شدن گوشی مطلع شوید. به این ترتیب حتی اگر مشغول تماشای فیلم یا استفاده از اپلیکیشن‌های Fullscreen باشید و توجهی به شارژ کم گوشی نداشته باشید، یک تایمر ۶۰ ثانیه‌ای روی برنامه‌ی در حال اجرا به نمایش در خواهد آمد که هشدار خاموش شدن گوشی را در یک دقیقه‌ی آینده به شما خواهد داد. اگر دوست دارید یک بار برای همیشه با مشکل ذکر شده خداحافظی کنید، پیشنهاد می‌کنیم Battery Shutdown Manager را از لینک زیر دریافت و در گوشی خود نصب کنید. توجه: این اپلیکیشن برای کارکرد نیاز به دسترسی روت خواهد داشت.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین