تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 
هفته‌ی گذشته مایکروسافت در جریان برگزاری کنفرانس ویندوز ۱۰، با معرفی محصولات جذاب و دوست داشتنی، علاقمندان و دوستداران خود را دلگرم کرد. حال این کمپانی ویدئویی از آفیس لمسی برای ویندوز ۱۰ منتشر کرده است.

مایکروسافت هفته‌ی گذشته‌ نسخه‌ی جدیدی از پیش‌نمایش ویندوز ۱۰ را همراه با قابلیت‌های جذابی معرفی کرد. در کنار ویندوز ۱۰، شاهد معرفی انواع نرم‌افزار‌ها و محصولاتی بودیم که بسیاری از کاربران و علاقمندان به مایکروسافت را به وجد آورد. از سال گذشته تاکنون مایکروسافت نرم‌افزار آفیس را برای تمام پلتفرم‌ها روانه‌ی بازار کرده و بسیاری از کاربران در انتظار عرضه‌ی آفیس لمسی هستند. این کمپانی امروز ویدئویی را منتشر کرده که به نمایش قابلیت‌های آفیس لمسی می‌پردازد.
با توجه به سیاست‌های مایکروسافت، آفیس لمسی برای ویندوز ۱۰ روانه‌ی بازار خواهد شد. همانطور که در این ویدئو نیز می‌بینید، همچنان می‌توان نوار ریبون آفیس را در بالای پنجره‌ دید، اما مایکروسافت سعی کرده تا این نسخه از آفیس را به‌گونه‌ای طراحی کند که کار با آن از طریق صفحه‌ی نمایش لمسی بسیار ساده باشد. در این ویدئو سه نرم‌افزار اصلی مجموعه‌ی آفیس شامل ورد، پاورپوینت و اکسل نمایش داده شده و قابلیت‌های آن که می‌توان از طریق لمس استفاده کرد، تشریح می‌شود. یکی از موارد جالبی که همیشه در مورد آفیس کمی آزاردهنده بود، یافتن ابزار‌ها از میان ده‌ها گزینه‌ای است که در نوار ریبون وجود دارد، اما مایکروسافت در نسخه‌ی جدید آفیس یا به بیان بهتر آفیس لمسی، این مشکل را با تعبیه یک کادر جستجو حل کرده است، بطوریکه با نوشتن بخشی از نام ابزار مورد نظر، لیستی از ابزار‌ها با نام مشابه نمایش داده می‌شود که می‌توان گزینه‌ی مورد نظر را از بین موارد موجود انتخاب کرد.
همچنین باید به امکان یادداشت‌گذاری با استفاده از قلم روی اسلاید‌های پاورپوینت اشاره کرد که می‌توان آن را قابلیت خوبی در زمان کنفرانس خواند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین