تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 دلیلی که استیو زادسکی برای خروج از کمپانی دارد مربوط به مسائل و عملکرد کاری نیست و به دلیل مسائل شخصی وی اعلام شده است. با اینکه جدا شدن مسئول پروژه تایتان از اپل قطعی شده اما هنوز تاریخ مشخصی برای ادامه ندادن کار در این شرکت بیان نشده است.

زادسکی در سال ۱۹۹۹ سمت مهندسی در کمپانی Ford Motor را رها کرد تا به کمپانی تکنولوژی محور واقع در کوپرتینو بیاید و تبدیل به یکی از مسئولان طراحی آیپاد و آیفون شود. استیو زادسکی که از دانشگاه استنفورد فارغ التحصیل شده نزدیک به ۹۰ پتنت در طول این مدت به ثبت رسانده است.

با اینکه شایعات و گمانه‌زنی‌های زیادی درباره پروژه ساخت خودروی الکتریکی توسط اپل مطرح است اما این کمپانی هنوز به صورت رسمی آن را تایید نکرده است. تیم کوک، مدیر عامل اپل در ماه نوامبر درباره خودروی اپل گفت:

من هیچ چیزی برای اعلام کردن درباره برنامه‌هایمان ندارم. اما فکر می‌کنم تغییرات بزرگی در صنعت خودروسازی در چند سال آینده با الکتریکی و خودران شدن ماشین‌ها به وجود خواهد آمد. تمرکز بر روی رابط کاربری هم بسیار نیاز خواهد بود و فکر می‌کنم تغییرات زیادی در این زمینه ایجاد خواهد شد.
در نهایت بهترین حدس ما در این باره ساخت یک ماشین خودران و عرضه‌ی آن حدود سال ۲۰۱۹ است اما هنوز نمی‌دانیم این ماشین کاملا خودران خواهد بود، یا به صورت دستی کنترل خواهد شد یا چیزی بین این دو حالت. در هر صورت با جدا شدن سرپرست پروژه تایتان از اپل، پیشرفت این پروژه هم در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین