تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 باوجود اهمیت این مشکل، مایکروسافت تلاش چندانی برای حل آن نشان نمی‌داد تا اینکه سرانجام این حفره امنیتی به‌طور کامل مسدود شد. روز گذشته شرکت اسکایپ به‌صورت رسمی اعلام کرد که قابلیت پنهان کردن آدرس آی‌پی کاربران را به این نرم‌افزار اضافه کرده است.
پستی که در وبلاگ رسمی اسکایپ منتشر شده، به شرح زیر است:
اسکایپ برای تأمین امنیت کاربران خود در بالاترین سطح ممکن تعهد کامل دارد. ما اخیرا قابلیت پنهان کردن آی‌پی کاربر را به‌طور رسمی معرفی کردیم که به‌صورت پیش‌فرض در آخرین نسخه نرم‌افزار به کار گرفته شده است.
باوجوداینکه حملات DDos رایج‌ترین پیامد این نقیصه بودند ولی عواقب نامطلوب آن‌ها مستقیما گریبان‌گیر کاربران اسکایپ نمی‌شد. دستیابی راحت به آی‌پی می‌تواند به خطرات دیگری ازجمله حملات Swatting (ارسال پیام‌های اضطراری کاذب از طرف یک کاربر برای ارگان‌های ضربتی رسمی) منجر شود که پیامدهای بسیار جدی‌تری دارند. تا قبل از افزوده شدن این قابلیت به اسکایپ، گیمرهای محتاط برای محافظت از آی‌پی خود در مقابل این‌گونه حملات مجبور به استفاده از ترفندهای گوناگون فنی و استفاده از ابزارهای محافظتی اضافه بودند.
این ویژگی بسیار ضروری در آخرین نسخه از هردو مدل دسکتاپ و موبایل اسکایپ گنجانده شده است. شرکت اسکایپ به همه کاربران خود توصیه می‌کند که در اولین فرصت ممکن نرم‌افزار خود را به آخرین نسخه به‌روزرسانی کنند.
اوایل ماه جاری اسکایپ دهمین سالگرد ارائه‌ی قابلیت تماس تصویری در نرم‌افزار را با اضافه کردن ویژگی تماس تصویری رایگان گروهی جشن گرفت. در حال حاضر این قابلیت هنوز در دسترس کاربران نیست ولی علاقه‌مندان می‌توانند از هم‌اکنون برای استفاده از آن ثبت‌نام کنند. در ماه جاری یک به‌روزرسانی برای اپلیکیشن موبایل ایمیل Outlook نیز ارائه شد که با نصب آن، افزونه‌ی زمان‌بندی تماس‌های اسکایپ به اپلیکیشن Outlook اضافه می‌شود.
با وجود اینکه بر اساس گزارش اسکایپ، قابلیت جدید به‌صورت پیش‌فرض فعال است ولی برای حصول اطمینان بیشتر، بد نیست که شخصا اضافه شدن و فعال بودن آن در نسخه جدید اسکایپ را بررسی کنید.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین