تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  به نظر می‌رسد اچ‌تی‌سی در پی آن است تا با کاهش تمرکز روی گوشی‌های هوشمند و سرمایه‌گذاری‌ در حوزه‌های جدیدی نظیر واقعیت مجازی، دوباره به روز‌های خوبش بازگردد. حال شنیده‌ها حکایت از این دارد که این کمپانی درصدد جدا کردن بخش واقعیت مجازی از بدنه‌ی کمپانی مادر و فعالیت این بخش تحت کمپانی مستقلی زیر نظر اچ‌تی‌سی است. در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

بدون شک همگان از این موضوع آگاه هستند که اچ‌تی‌سی در چند سال اخیر وضعیت چندان مطلوبی را به خود ندیده است. این کمپانی تایوانی در سال‌های اخیر تلاش کرده تا با رونمایی از پرچمدارانی نظیر سری وان ام، نظر‌ها را به سوی خود جلب کند، اما این مهم رنگ واقعیت به خود نگرفته است. سال گذشته از هدست واقعیت مجازی Vive VR رونمایی کرد که نشان از علاقه‌ی این کمپانی به حضور در حوزه ی واقعیت مجازی دارد. تایوانی‌ها در آینده‌ی نزدیک این هدست واقعیت مجازی را برای پیش فروش در اختیار علاقمندان قرار خواهند داد. مسئولین این کمپانی تایوانی اذعان کرده‌اند که اچ‌تی‌سی درصدد کاهش تمرکز از حوزه‌ی گوشی‌های هوشمند و تلاش برای حضور فعال‌تر در سایر حوزه‌ها نظیر واقعیت مجازی است.

براساس گزارش جدید منتشر شده در رسانه‌های تایوانی، اچ‌تی‌سی در نظر دارد تا فعالیت‌ها در حوزه‌ی واقعیت مجازی را در قالب یک کمپانی مستقل زیر نظر اچ‌تی‌سی پیش ببرد. شنیده‌ها حکایت از این دارد که اچ‌تی‌سی در حال حاضر گفتگوهایی را با کارمندانش انجام می‌دهد تا از رضایت این افراد برای کار کردن در یک کمپانی مستقل که زیر نظر اچ‌تی‌سی فعالیت می‌کند، اطمینان حاصل نماید.

تایید مقامات اچ‌‌تی‌سی بر فعالیت بیشتر در حوزه‌ی واقعیت مجازی در کنار انتشار اخبار در مورد جدا کردن این بخش از کمپانی نشان از این دارد که تایوانی‌ها سرمایه‌گذاری گسترده‌ای را برای واقعیت مجازی در دست انجام دارند.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین