تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران اجرای برجام را فرصت بسیار مناسبی برای جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی و رشد بخش خصوصی داخلی است. در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

نصرالله جهانگرد در مراسم معارفه‌ی معاون جدید اعتبار بخشی و توسعه‌ی صنعت سازمان فناوری اطلاعات ایران اعلام کرد در حال حاضر ارتباطات و فناوری اطلاعات حدود ۲.۷ درصد از تولید ناخالص داخلی را در اقتصاد ایران پوشش می دهد که بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته و با توجه به ظرفیت‌های موجود در این حوزه، حجم بازار طی چند سال آینده، به قیمت جاری، رشدی حدود چهار برابر را تجربه خواهد کرد. معاون وزیر ارتباطات گفت:

اجرای برجام فرصت بسیار مناسبی است تا با مدیریت و برنامه ریزی هوشمندانه، علاوه بر جذب سرمایه گذاری های خارجی، زمینه‌ی رشد بخش خصوصی داخلی نیز فراهم شود. وزارت ارتباطات نقش هدایت‌کننده بازار فاوا را بر عهده دارد و با توجه به پیش‌بینی افزایش سهم ICT در تولید ناخالص داخلی، نقش مجموعه‌ی وزارت در این حوزه بسیار پررنگ تر خواهد بود.
رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران با اشاره به این که بیشترین تجلی رشد در حوزه، خدمات خواهد بود اظهار نظر کرد باید برنامه‌ریزی لازم برای ورود به حوزه‌هایی نظیر «داده های عظیم» و «اینترنت اشیاء» از سوی بخش خصوصی حوزه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات صورت گیرد.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین