تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 رگولاتوری برای تنظیم قیمت خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور، نظرسنجی برگزار می‌کند. به گفته معاون رگولاتوری هدف از تنظیم تعرفه،صیانت از حقوق مصرف‌كننده و ارائه‌كنندگان خدمات، بهبود رقابت و رشد اقتصاد ملی است. در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از انتشار فراخوان «نظرسنجی تخصصی در رابطه با نظام تنظیم قیمت خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات در كشور» در پورتال این سازمان اطلاع داد.

صادق عباسی شاهكوه معاون رگولاتوری با اشاره به انجام پروژه «تدوین مدل عملیاتی برای تعیین تعرفه خدمات بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات» اعلام کرد این پروژه با هدف تعیین استراتژی و خط مشی تنظیم تعرفه خدمات بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات، تدوین تمامی دستورالعمل‌ها، آئین‌نامه‌ها، مصوبات، فرایندها و روال‌های مرتبط با تنظیم تعرفه و دستیابی به مدلی برای تعیین تعرفه خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات براساس تجارب داخلی و بین‌المللی با توجه به وضعیت رقابت در بازارهای خدمات انجام می‌شود.

معاون رگولاتوری گفت

هدف از تنظیم تعرفه،صیانت از حقوق مصرف‌كننده و ارائه‌كنندگان خدمات، بهبود رقابت و رشد اقتصاد ملی است و فراخوان نظرسنجی تخصصی درباره نظام تنظیم قیمت خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات شامل پرسش‌هائی در حوزه وضعیت كنونی تنظیم قیمت، موانع شكل‌گیری رقابت سالم، مهمترین عوامل موثر بر تعیین قیمت خدمات، ارزیابی سیاست‌های صیانت از حقوق مصرف‌كننده و .... می‌باشد.
او افزود که صاحبنظران و فعالان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات می‌توانند با مطالعه محتوای سند ارائه شده درباره نظام تنظیم قیمت خدمات در این حوزه، پاسخ پرسشها و نظرات خود را تا ۲۱ بهمن ماه به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی ارسال كنند.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین