تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  گوگل با تصاحب موتورولا صاحب چندین پتنت مختلف شد و حال به نظر می‌رسد که گوگل به برخی از این پتنت‌ها علاقه‌ای ندارد و مایل به فروش‌ آن‌ها است. در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

فورچون متوجه شده که یک سند ۱۸ صفحه‌ای شامل بیش از ۲۰۰ پتنت گوگل که به واسطه‌ی تصاحب موتورولا در اختیار این شرکت قرار گرفته بود به مزایده گذاشته شده است. حداقل ۱۳۸ پتنت از بین این ۲۰۰ پتنت مربوط به باتری هستند.

گوگل هرچند موتورولا را به لنوو فروخت اما بسیاری از پتنت‌های آن را نزد خود حفظ کرد و حالا در تلاش است تا با فروش پتنت‌های غیرضروری بخشی از هزینه‌ای که به واسطه‌ی خرید موتورولا به این شرکت وارد شد را جبران کند.

پتنت‌هایی که به مزایده گذاشته شده‌اند شامل این پنج مورد می‌شوند:

فناوری‌های شارژ
شیمی باتری
بسته‌بندی باتری
تولید باتری
باتری‌های هیبریدی

از نظر اهمیت تقریبا هیچ‌کدام از این پتنت‌ها چندان اهمیت ندارند و به همین دلیل نیز گوگل در تلاش است تا آن را به فروش برساند.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین