تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  به گفته‌ی سخنگوی مخابرات ایران، مشترکان به خاطر حذف طرح تماس نامحدود به دستور سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ناراضی هستند. در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

طرح‌های تماس نامحدود اپراتورهای موبایل چند روزی است که به دستور سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دیگر فعال نمی‌شود و فقط طرح‌هایی که قبلا توسط مشترکان فعال شده‌، ادامه می‌یابد.

داود زارعیان، سخنگوی شرکت مخابرات ایران در مورد حذف طرح تماس نامحدود موبایل با دستور رگولاتوری اعلام کرد که این طرح طرفداران قابل توجهی داشت و اغلب مشترکان از این طرح استفاده می‌کردند که پس از حذف این طرح با حجم زیاد شکایات در شبکه‌های اجتماعی و تماس‌های تلفنی روبرو شده‌ایم.

سخنگوی شرکت مخابرات ایران با اشاره به اینکه بررسی رقابتی بودن بازار در حیطه اختیارات رگولاتوری است،‌ تاکید دارد که با توجه به اینکه برخی طرح‌ها از جمله طرح تماس نامحدود از طرفداران زیادی برخوردار است، بهتر بود درباره چنین طرح‌هایی تدابیری لحاظ شود که نارضایتی مشترکان را در بر نداشته باشد.

به گفته زارعیان با توجه به اینکه طرح‌های تشویقی معمولاً کوتاه‌مدت هستند و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از زمان پایان طرح‌ها اطلاع دارد، اگر تصمیم بر توقف و تمدید نشدن طرح بود، بهتر بود به جای دستور توقف یکباره طرح، مدت زمان کوتاه مثلا ۱۰ روز به عنوان آخرین مهلت استفاده از طرح اعلام می‌شد.

منبع خبر

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین