تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  مایکروسافت در انتشار بروزرسانی ویندوز ۱۰ برای دستگاه‌های مجهز به ویندوز ۸.۱ موبایل تاخیر داشته؛ اما اینطور که پیداست این غول نرم‌افزاری در حال آماده‌سازی این بروزرسانی برای ارسال آن است. در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید.

ابزاری که که مایکروسافت برای دستگاه‌های مجهز به ویندوز ۸.۱ خود آماده کرده تا قابل ارتقاء بودن آن‌ها را مشخص کند، شبیه به همان ابزاری است که برای ویندوز ۱۰ نسخه دسکتاپ ارسال کرده بود. بنابر توضیحات گفته شده درباره این اپلیکیشن، با کمک آن می‌توانید مشخص کنید که دستگاه شما قابلیت ارتقاء به ویندوز ۱۰ را دارد یا خیر.

این اپلیکیشن تازه که مایکروسافت برای دستگاه‌های ویندوز ۸.۱ آماده کرده همچنین می‌تواند پیشنهاد‌هایی برای آزاد کردن مقداری فضا به شما دهد. این اپلیکیشن هنوز آماده نیست، اما مایکروسافت به زودی آن را منتشر خواهد کرد.

این سیستم‌عامل در حال حاضر بر روی دستگاه‌های لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ ایکس ال قابل دسترسی و ارتقاء است؛ اما این بروزرسانی برای دستگاه‌های قدیمی‌تر در ماه قبل به تاخیر خورد. ظاهرا بروزرسانی ویندوز ۱۰ برای دستگاه‌های قدیمی‌تر مقدار فضای زیادی هم به خود اختصاص می‌دهد و مایکروسافت توصیه می‌کند فایل‌های حجیم و جاگیر مثل ویدیو‌های روی دستگاه خود را پاک کنید یا به کارت حافظه‌ی جانبی خود منتقل کنید.

بنابراین دستگاه‌های ویندوزفون ۸.۱ خود را آماده کنید تا در زمان در دسترس قرارگیری ویندوز ۱۰ موبایل بتوانید به راحتی به آن بروزرسانی کنید.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین