تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

براساس گزارش منتشر شده در رسانه‌های آلمانی، پلیس این کشور موفق شده تا شماری از ایمیل‌های کدگذاری شده توسط بلک‌بری را از طریق گوشی‌های هوشمند این کمپانی به دست آورده و پس از کدگشایی به محتویات این ایمیل‌ها دسترسی پیدا کند. اطلاعات ارائه شده حکایت از این دارد که پلیس آلمان موفق شده تا بیش از ۳۲۵ ایمیل را به دست آورده و قریب به ۲۷۹ عدد از این ایمیل‌ها را کدگشایی کرده و به محتویات آن دسترسی پیدا کند.
البته باید به این موضوع اشاره کرد که تکنیک مورد نظر تنها زمانی قابل استفاده است که به گوشی‌های بلک بری بصورت فیزیکی دسترسی پیدا کرد. البته ساعاتی پیش بلک‌بری با انتشار بیانیه‌ای اخبار منتشر شده در مورد هک شدن گوشی‌های این کمپانی را رد کرد. این کمپانی کانادایی اعلام کرده که اطلاعی در مورد امکان هک شدن و کدگشایی ایمیل‌ها و متود در پیش گرفته شده برای پیاده کردن این هک را در دست ندارد.
بلک بری در بیانیه‌ای خود صراحتا به عدم امکان کدگشایی ایمیل‌ها اشاره‌ی مستقیمی نکرده است. این کمپانی فقط به ذکر این موضوع بسنده کرده که اطلاعاتی در مورد گوشی هوشمند مورد استفاده برای هک کردن و همچنین روش‌هایی را که برای نفوذ به این گوشی هوشمند به کار برده شده، در دست ندارد.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین