تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بر کسی پوشیده نیست که داعش و حامیان آن از شبکه‌های اجتماعی برای تشویق و جذب مردم به تفکرات خود استفاده می‌کنند و توییتر نیز یکی از پلتفرم‌هایی است که داعش از آن بهره می‌برد. حال یک زن که همسرش در حمله‌ی تروریستی در اردن به قتل رسیده، از توییتر شکایت کرده است. وی می‌گوید دلیل این شکایت، ممانعت نکردن توییتر از فعالیت‌های داعش در این شبکه‌ی اجتماعی است.

براساس گزارش وال‌استریت‌ژورنال، همسر این زن با نام لوید کارل فیلدس، یک پیمانکار آمریکایی بوده است که در واقعه‌ی ۹ نوامبر در اردن به قتل رسیده است.

در شکایت وی آمده است که:  «توییتر سال‌ها است که به گروه‌ تروریستی داعش اجازه داده تا از شبکه‌ی اجتماعی آن‌ها به عنوان ابزاری برای تبلیغات افراط گرایانه، جمع‌آوری پول و جذب نیروی جدید استفاده کند. توییتر بستری بوده که داعش به کمک آن رشد کرده است تا حملات تروریستی بیشتری را انجام دهند.»

براساس این سند در حال حاضر ۷۰ هزار حساب کاربری در توییتر متعلق به داعش و فعالیت‌های آن‌ها است. توییتر هرچند تلاش جدی برای ریشه کن کردن داعش در توییتر انجام نداده، اما حساب‌هایی که در آن‌ها خشونت وجود داشته را مسدود کرده است. توییتر به وال‌استریت‌ژورنال گفته است که در توییتر نیز مانند دیگر شبکه‌های اجتماعی قوانین بصورت شفاف بیان شده است و تروریست‌ها جایی در این شبکه‌ی میکروبلاگینگ ندارند.

سخن‌گوی توییتر با این زن ابراز همدردی کرده، اما گفته است که «شکایت مطرح شده در دادگاه، بی اساس است.»

حال باید منتظر ماند و دید دادگاه در این رابطه چطور قضاوت خواهد کرد.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین