تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

چندی است که درخواست کاربران ایرانی از مایکروسافت گل کرده و واقعا مایکروسافت نیز به این درخواست‌ها عمل کرده و فعلا یکی از آن‌ها که افزودن تقویم هجری شمسی به ویندوز بود را در ویندوز 10 عملی کرده است. حال گویا در میان این درخواست‌ها مایکروسافت یکی دیگر را نیز تحقق بخشیده است.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، امروز کاربران ایرانی قادر شدند تا از فروشگاه نرم افزاری ویندوز بدون هیچ نوع محدودیتی استفاده کنند و دسترسی کامل را دارند. این درخواست کاربران اکنون بیشترین آرا را دارد و در حال حاضر حدود 49,003 رای دریافت کرده است. اگرچه فعلا مایکروسافت کامل شدن این اقدام را تایید یا رد نکرده است اما در حال حاضر کاربران قادر به استفاده از این فروشگاه نرم افزاری هستند.
پیش از این کاربران ایرانی با نام کشور و IP خود نمی‌توانستند از این فروشگاه نرم افزاری ویندوز استفاده کنند اما در حال حاضر این امکان وجود دارد. البته از آن‌جایی که این درخواست فعلا برچسپ کامل شده یا COMPLETED را نخورده است، امکان باز پس گیری این دسترسی وجود دارد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین