تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بدون اینترنت - Google Maps

آیا در نا کجا آباد گیر افتاده اید و نمادانید چه کنید؟ طبق معمول نقشه گوگل میتواند به شما کمک کند راهتان را پیدا کنید حتی اگر به اینترنت متصل نباشید. اخیرا گوگل قابلیتی به سروسش اضافه کرده که به شما اجازه میدهد نقشه ها را روی گوشیتان ذخیره کنید. فقط کافی ست از این قابلیت استفاده کنید.

شما برای این کار به یک دستگاه اندرویدی یا iOS نیاز خواهید داشت. متاسفانه این قابلیت در پلتفرم های دیگر وجود ندارد. ورژن سوم Google Maps که هفته پیش برای iOS منتشر شد امکان استفاده آفلاین را به قابلیت های خود اضافه کرد. کابران اندروید نیز برای استفاده از این قابلیت باید ورژن ۸ این برنامه را داشته باشند.
چگونه نقشه ها را برای استفاده آفلاین دانلود کنیم؟
۱. برای استفاده از این قابلیت ابتدا باید وارد اکانت گوگلتان شوید.
۲. OK Maps را در نوار جستجو تایپ کنید. یک دایلاگ در بالای برنامه به همراه یک دکمه ذخیره روی صفحه ظاهر میشود که میپرسد ” میخواهید این نقشه را ذخیره کنید؟”
۳. در این جا، شما میتوانید زوم کنید و نقشه را تکان دهید تا منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید.
۴. بعد از این که ناحیه مورد نظرتان را انتخاب کردید، دکمه ذخیره را فشار دهید. یک دایلاگ برای شما نمایش داده میشود که از شما میخواهد نامی برای این نقشه انتخاب کنید. بعد از وارد کردن نام، آن را ذخیره کنید.
۵. برای دسترسی به نقشه های آفلاینتان فقط کافی ست روی آیکون آدمک بروید، که در کنار آیکون مسیر ها قرار دارد. این کار شما را به پروفایلتان میبرد. به آخر صفحه بروید تا نقشه های ذخیره شده تان را ببینید. شما میتوانید نام نقشه هایتان را نیز تغییر دهید.
محدودیت هایی برای ذخیره نقشه وجود دارد. اگر بیش اندازه بزرگ و یا کوچک نمایی کنید ارور دریافت خواهید کرد که به شما میگوید نقشه بیش از اندازه بزرگ است.
اما هیچ محدودیتی برای تعداد نقشه هایی که دانلود میکنید وجود ندارد. شما میتوانید چند نقشه دانلود کنید تا منطقه مورد نطرتان را به طور کامل پوشش دهید. محدودیت دیگر این است که این نقشه ها فقط تا ۳۰ روز باقی میمانند و بعد به طور خودکار حذف میشوند و شما مجبورید آن ها را از اول حذف کنید.
خبر خوب اما این است که این نقشه ها فضای بسیار کمی اشغال میکنند. آن هایی که با کمبود فضا مواجح هستند نیازی به نگرانی راجع به این موضوع ندارند.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین