تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017


ماوس ضد عرق

اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که به بازی با کامپیوتر علاقه دارید حتما می دانید عرق کردن دست در هنگام بازی بیش از هر چیز دیگری شما را آزار می دهد زیرا عرق کردن دست سبب می شود که شما نتوانید ماوس را به خوبی کنترل کنید که این عامل در هنگام بازی کردن اصلا به صلاحتان نیست.

 

ماوس ضد عرق Ventus X:

Ventus-X

شرکتی با نام Thermal take با معرفی محصول ویژه ی خود اقدام به حل این مشکل کرده است با هم نگاهی به ویژگی های این محصول می اندازیم.


طراحی:

Ventus-X

این شرکت به منظور از بین بردن این مشکل از چندین راه حل متفاوت در ماوس خود استفاده کرده است اولین آنها وجود سطحی زبر و ناهموار است که به کاربر اجازه می دهد تا خیلی راحت کنترل ماوس را در اختیار بگیرد و همچنین در هنگام عرق کردن دست، کاربر کنترل بیشتری بر روی ماوس داشته باشد.
یکی دیگر از ویژگی های این ماوس ضد عرق وجود تهویه ی کوچکی به شکل خانه ی زنبور عسل بر روی ماوس است که سبب می شود با عبور جریان هوا عرق دستتان بخار شود.
و در آخر این شرکت برای این که از ضد عرق بودن محصولش مطمئن شود یک روکش پلاستیکی در حاشیه ی ماوس قرار داده تا کنترل ماوس در هنگام عرق کردن دست بسیار راحتر شود.

Ventus-X

از ویژگی های دیگر این محصول می توان به سنسور لیزری با حداکثر حساسیت ۵۷۰۰ DPI و همچنین دکمه های قابل برنامه ریزی اشاره کرد.
همان طور که می بینید این ماوس هرچه را که یک ماوس مخصوص گیم باید داشته باشد را دارد و شما می توانید در مقابل پرداخت ۵۰$ صاحب تمام این امکانات شده و از کشته شدن های متوالی در بازی های کامپیوتری بر اثر عرق کردن دست خلاص شوید.

منبع خبر


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین